Оберіть місто:

Робочий час:
24/7
Контактні телефони:

Як пробити сильне засмічення в трубі

Як пробити сильне засмічення в трубі

Наші роботи

Технології

22 February 2020

Час на читання:

~ 4 хвилини

У статті мова піде про те, як пробити сильне засмічення в трубі, чи можуть допомогти народні засоби, і коли слід звертатися за допомогою до фахівців. Існує помилкова думка, що говорить про те, що якщо дотримуватися правил експлуатації каналізації, така проблема ніколи не виникне. Це далеко не так. Адже раковина засмічується і від незалежних від людини причин. Виною може стати неправильний монтаж системи, застаріле водовідведення. Плюс до всього під час користування умивальником на стінках комунікацій з часом утворюється жировий наліт, мильні пробки. Тому кожен повинен знати, як пробити засмічення в каналізаційній трубі.
Самостійно усувати перешкоди слід в тих випадках, коли ситуація ще не вийшла з-під контролю. Якщо ж вода вже заливає весь будинок, нерозумно застосовувати домашні підручні речовини, пристосування — час буде витрачено даремно. Дуже важливо тверезо оцінювати ситуацію, не нехтувати допомогою профі.

Часто можна почути фразу: «Навіщо мені кудись дзвонити? Я що сам не знаю, як пробити трубу від
засмічення? ». Подібна самовпевненість часто призводить до сумних наслідків, псування майна, не тільки свого, але і сусідського, додаткових фінансових розтрат. Немає нічого соромного в тому, щоб звернутися до знаючих, досвідчених людей.

Як пробивати сильні засмічення в трубах народними засобами
Проблемі набагато простіше запобігти, ніж згодом думати над тим, як пробити засмічення в трубі. Встановлення спеціальних сіточок, уловлювачів відходів, дотримання правил експлуатації, періодичні промивання системи, знижують ризик виникнення проблем з пропускною спроможністю каналізації, як в квартирі, так і в приватному будинку.

  • Якщо ж пробка все-таки виникла, реально прочистити систему, використовуючи домашні засоби:
    У деяких випадках може допомогти окріп, що усуває жировий наліт. Але такий метод підходить тільки для металевих трубопроводів — пластик від нього деформується;
  • З жировими пробками непогано справляється розчин, до складу якого входить сода і сіль. Він заливається в злив і через 15 хвилин промивається сильним напором;

Як пробити засмічення в трубах, використовуючи соду і оцет? Досить просто — необхідно засипати половину упаковки соди в зливний отвір і залити 9% оцтом, тримаючи напоготові ганчірку або пробку, для того щоб заткнути злив, перегородивши вихід піни назовні. Після комунікації промивають окропом або ж просто гарячою водою, якщо вони не металеві, а виготовлені з пластику.

Перераховані вище методи добре себе зарекомендували і користуються популярністю довгий час. Але іноді вони безсилі — доводиться шукати більш ефективне рішення, використовувати спеціальні препарати, що продаються в магазинах або ж викликати ремонтну бригаду. Що ще можна зробити?
Перше — озброїтися вантузом, за допомогою якого створюється тиск, що руйнує затор. Ще один варіант — використовувати домашній пилосос з опцією нагнітання повітря. Ліквідувати перешкоду можна за допомогою троса. Важливо знати, як пробивати засмічення в трубах з його допомогою. Вибрати краще модель з пластиковою або гумової опліткою, щоб не дряпати стінки. Обертовими рухами його занурюють в злив, витягуючи сміття, волосся.Коли ситуація дуже серйозна і прочистити каналізацію не виходить — звертайтеся в компанію Trubolub. Наші фахівці добре знають, як пробивати сильний засмічення в трубах, оперативно приїжджають на об’єкт в будь-який час дня і ночі, працюють швидко, акуратно.

22 February 2020

Час на читання:

~ 4 хвилини

Зв'яжіться з нами

Дізнайтеся про новини та акції першими!

Схожі статті

Корисні статті
Як пробити сильне засмічення в трубі?
Чим і як пробити раковину?
Відповіді на питання, як прочистити каналізаційну трубу?
Чим і як швидше пробити каналізацію?