click fraud detection

Оберіть місто:

Робочий час:
24/7
Контактні телефони:

Викачування ям

Викачування ям

Ціна від 300 грн за 1 куб.м

Викачування ям
Оперативність

Оперативність

Ми працюємо цілодобово і оперативно, протягом 10 хвилин можемо виїхати до вас

Доступність

Доступність

Ми сформували кращі ціни для вас на ринку

Відповідальність

Відповідальність

Ми гарантуємо якість нашої роботи, тому оплата після виконання

Назва Ціна Замовити
1 Прочищення каналізаційних труб 50 грн за п.м
2 Прочищення вертикальних труб (стояка) каналізації 300 грн за поверх
3 Прочищення каналізаційного колодязя 250 грн куб.м
4 Нічний виїзд екіпажу 2500 грн
5 Відкачування небезпечних відходів (жирів) з утилізаціюєю 800 грн за куб. м
6 Регламентне обслуговування каналізаційних мереж за договором Ціна договірна
7 Гідродинамічне прочищення каналізації (профілактичне) 40 грн п.м.
8 Очищення колодязя від мулу від 300 грн
9 Комплексне і сервісне обслуговування абонентів водоканалу 40 грн п.м.
10 Комплексне і сервісне обслуговування абонентів водоканалу (чистка до 50 м.п.) 2000 грн
11 Аналіз стічних вод післе прочищення на 10-12 інгредієнтів 900 грн
12 Аналіз стічних вод після прочищення на 30 інгредієнтів 1500 грн

Виконані проекти

Відгуки

Краще про нас розкажуть наші клієнти: 52 відгуки
Читати всі

Навіщо потрібне викачування вигрібних ям

Щоб було комфортно проживати в котеджі, необхідна періодична очистка вигрібної ями.  На жаль, людський побут влаштований так, що в процесі життя з’являється безліч різних відходів. Позбутися від них не так просто, як здається, але це потрібно робити з кількох причин:

  • Перше — таким чином, продовжується період експлуатації каналізаційної системи.
  • Друге — зберігається здоров’я, життя мешканців котеджу.

Як правило, на ділянці облаштовується місце, куди збираються відходи. Якщо проживаєте в околицях столиці, то повинні знати, ким проводиться викачування ям в Києві. Необхідно телефони таких компаній тримати при собі.
Сьогодні не проблема замовити таку послугу. Якщо Ваше місце проживання Київ або його околиці, то звертайтеся до нас. Вигрібні ями можна і потрібно відкачувати. Нижче розповімо докладніше, навіщо займаються викачування вигрібних ям в Києві, по всій Україні.

Для чого потрібне відкачування

Нерідко можна зустріти власників котеджів, які говорять, що вони ніколи не займалися відкачуванням. На поточний момент є, звичайно ж, системи, які не потребують цієї процедури. Як правило, в такі не скидається багато відходів або це досконалі новітні розробки, що вимагають багато зусиль, часу, грошей. В інших випадках, викачування вигрібних ям в Києві — необхідна послуга для жителів заміських будинків в околицях столиці.
При не відкачуванні підвищується ризик отримати безліч проблем. Першочергові пов’язані з переповненням, неприємними на ділянці запахами. Далі аромати будуть проникати в будинок, тим самим роблячи життя в ньому некомфортним. Ціна викачування вигрібних ям не така висока, як може здатися на перший погляд. Тим більше, що проводити такі операції не потрібно занадто часто.

Терміни викачування

Складно сказати, коли саме замовляти викачування ям в Києві або чистку унітазу. Залежить в основному все від: обсягів відходів за добу, параметрів самого резервуара рівня знаходження підземних вод, виду ями, наскільки справно функціонує каналізаційна система.
Часте відкачування вигрібних ям потрібно під час дощів, так як буде додаватися більше води протягом доби. Ями ,які не мають дна ями слід добре помити, коли всередині збереться великий обсяг твердого сміття.  Герметичні ж викачуються набагато частіше. З них нікуди не дівається вода.
Якщо каналізація спроектована в відповідності з усіма вимогами, правилами, то очищати її не доведеться часто. В іншому випадку очищення стане, мало не щомісячною процедурою.

Повнота резервуара також залежить від приладів, що використовуються в житлі. Багато рідких відходів надходить в яму з пральної машини, посудомийного обладнання, душової кабінки, ванної. При застосуванні всіх їх кожен день потрібно викачування вигрібних ям не рідше одного разу на місяць, але все залежить від розмірів резервуара, виду видалення сміття.

Використовувані при відкачуванні методи

На поточний момент можна вибрати кілька технологій, які допомагають викачати каналізацію якісно. Найчастіше використовують:

  • Асенізаторську техніку.
  • Механічне викачування
  • Очищення за допомогою біопрепаратів.

Перший варіант вважається найбільш простим.  Завдяки йому викачка каналізації в Києві нашими фахівцями проводиться швидко, якісно.  При другій методиці мається на увазі використання спеціальних насосів.  Це можна зробити і самостійно, але доведеться витратити багато часу, сил.
Третій метод — засипати в резервуар різні хімічні препарати, здатні розчинити масу. Але потім все одно буде потрібно прибрати рідину. Для цього замовляйте наші послуги. Викачування зливних ям в Києві проводиться сучасним обладнанням, тому очищення не займає багато часу.
Не витрачайте нерви, гроші, час, намагаючись заощадити, здійснюючи викачування вигрібних ям в Києві власними силами. Звертайтеся, наші фахівці швидко вичистять нечистоти до самого дна.

Залишилися питання?

Ми цілодобово допомагаємо вирішити вам вашу проблему
Корисні статті
Як пробити сильне засмічення в трубі?
Чим і як пробити раковину?
Відповіді на питання, як прочистити каналізаційну трубу?
Чим і як швидше пробити каналізацію?