Оберіть місто:

Робочий час:
24/7
Контактні телефони:

Відповіді на питання, як прочистити каналізаційну трубу

Відповіді на питання, як прочистити каналізаційну трубу

Наші роботи

Технології

22 December 2019

Час на читання:

~ 5 хвилин

Комфорт, відсутність дратівливих факторів – одні з найважливіших умов побуту сучасної людини. Засмічення каналізаційної системи може вивести з себе саму спокійну врівноважену особистість, змусити гарячково переривати інтернет в пошуках підказки, як прочистити каналізаційну трубу. Насправді ця проблема досить неприємна та вимагає негайного вирішення.

Безсумнівно, питання про те, як чистити каналізаційні труби, надзвичайно актуальне. Але важливо знати, коли це потрібно робити негайно. Погіршення відтоку рідини, виникнення специфічного неприємного амбре, говорять про те, що система не в порядку, вимагає негайного втручання.

Головне – не панікувати, а зосередитись на ліквідації пробки, використовуючи поради досвідчених людей. Якщо причина – жирові відкладення, волосся, дрібне сміття, народний метод, в основі якого лежить використання соди, оцту і / або окропу – краще рішення дилеми як прочистити трубу. Можна придбати промисловий засіб, що випускається у вигляді розчину, порошку.

Досить добре справляється з пробками вантуз. Саме його найчастіше радять використовувати тим, хто шукає спосіб, як прочистити труби в квартирі, коли місце пробки розташоване близько до зливного отвору. «Присоски» притискають до зливу і різко висмикують. В результаті засмічення розбивається на дрібні частинки, які легко несуться водним потоком, не залишаючи після себе сліду.

Як прочищати каналізаційну трубу тросом?

Недостатньо просто озброїтися цим пристосуванням – важливо знати, як прочистити каналізацію з його допомогою. Для пластикових конструкцій рекомендовано використовувати трос, додатково обплетений обмоткою з гуми. Що стосується експлуатації – дотримуйтеся наступних приписів:

  • Одночасно виконувати штовхальні та обертальні рухи;
  • Стежити за тим, щоб трос був добре натягнутий, щоб не закручувався;
  • Не робити різких рухів.

Нічого складного в тому, як чистити каналізаційні труби подібним чином, немає. Є сенс придбати додаткові насадки, призначені для видалення забруднень різного типу.

Вільне проходження дроту сигналізує про те, що засмічення було усунуте – можна переходити до наступного етапу – промивання великою кількістю води. Вивчаючи, порівнюючи різні керівництва на тему як прочищати каналізаційну систему, їх ефективність, можна зробити висновок про те, що трос – надійний помічник.

Чому слід прочищати труби вчасно?

В першу чергу тому, що зволікання призведе до погіршення ситуації – постраждати може не тільки власник квартири, але і його сусіди. Це приводь до скандалів, нервування, солідних фінансових розтрат. Користуватися раковиною, унітазом до вирішення питання не можна, що рівнозначно катастрофі. І неважливо чи йде мова про багатоповерхівку чи про те, як прочистити труби каналізації в приватному будинку.

Іноді обставини складаються таким чином, що власними силами неможливо вирішити проблему – потрібна допомога кваліфікованих фахівців, озброєних знаннями, досвідом, сучасним обладнанням.

Саме такі майстри працюють щодня, без вихідних в режимі 24/7 в компанії Trubolub. Бригада фахівців знає, як прочистити каналізаційні труби, в залежності від умов підбирає ефективний метод або використовує комбінацію декількох.

22 December 2019

Час на читання:

~ 5 хвилин

Зв'яжіться з нами

Дізнайтеся про новини та акції першими!

Схожі статті

Корисні статті
Як пробити сильне засмічення в трубі?
Чим і як пробити раковину?
Відповіді на питання, як прочистити каналізаційну трубу?
Чим і як швидше пробити каналізацію?