Оберіть місто:

Робочий час:
24/7
Контактні телефони:

Промивання системи опалення в приватному будинку

Цена 4500 грн

Оперативність

Оперативність

Ми працюємо цілодобово і оперативно, протягом 10 хвилин можемо виїхати до вас

Доступність

Доступність

Ми сформували кращі ціни для вас на ринку

Відповідальність

Відповідальність

Ми гарантуємо якість нашої роботи, тому оплата після виконання

Назва Ціна Замовити
1 Промивання системи опалення в приватному будинку 4500 грн

Про компанію

Команда «Труболюб» — це професіонали своєї справи, які завжди відносяться до поставлених завдань відповідально і виконують їх якісно та оперативно.

blank

12 лет

років на ринку

blank

20+

співпрацівників

blank

200 тис.

труб прочищено

blank

800+

клієнтів звернулись
повторно

Наші переваги

 • Оперативний виїзд протягом 10 хвилин

  Оперативний виїзд протягом 10 хвилин

 • Робота 24/7/365

  Робота 24/7/365

 • Професійні співробітники

  Професійні співробітники

 • Оплата після роботи

  Оплата після роботи

 • 100% гарантія якості

  100% гарантія якості

 • Професійне обладнання

  Професійне обладнання

Наші відео

Виконані проекти

Відгуки

Краще про нас розкажуть наші клієнти: 73 відгуки
Промивання системи опалення в приватному будинку
Читати всі

Як почистити опалювальну систему в приватному будинку?

Щоб в приватному будинку добре працювала опалювальна система, потрібні регулярні процедури очищення і профілактичне обслуговування. З метою продовження експлуатаційного терміну і підтримки ефективної роботи, необхідна промивка системи опалення житлового будинку.  Сюди ж входить і обслуговування радіаторів та іншого обладнання. Існує думка, що промивати потрібно тільки ті труби, які зроблені зі сталі. Але практика показує, що обслуговування потребують абсолютно всі трубопроводи.

Як часто потрібно чистити?

Відомо, що в багатоповерхівках квартири підключені до централізованих магістралей. У них обслуговування повинно здійснюватися комунальними службами як мінімум один раз на рік. Якщо говорити про жителів приватного сектора, вони повинні самі стежити за станом елементів опалювальної системи, і піклуватися про їх обслуговування.

У випадку з подачею води від міської котельні вона проходить через кілька етапів водопідготовки. Так як стан цих мереж далекий до ідеалу, теплоносій забруднюється, і жителі квартир часто помічають недоліки в роботі системи.

Промивання опалювальної системи в приватному будинку — зовсім інша справа, так як господарі, як правило, заливають звичайну воду. У кращому випадку теплоносій може пройти через фільтр. Саме через це краще регулярно чистити систему, в ідеалі – один раз на рік.

Якщо чистка не буде здійснюватися з такою регулярністю, солі, які містяться у воді, починають взаємодіяти з елементами труб і батарей. Згодом це призведе до руйнування цих металевих деталей.

Промити систему опалення в приватному будинку радять з метою запобігання ремонту або заміни важливих її елементів. Якщо не здійснювати процедуру протягом тривалого періоду, відкладення, що утворились на внутрішніх поверхнях, негативно позначаться на ефективності:

 • труби зменшуються в діаметрі зсередини, також падає їхня пропускна здатність; виросте гідравлічний опір, і потрібну кількість тепла не зможе бути доставлено по магістралях;
 • накип, який знаходиться в радіаторах і на внутрішніх стінках, негативно позначається на здатності передачі тепла цими елементами; теплогенератору потрібно набагато більше води для того, збільшити температуру процесу.

Чим прийнято чистити?

Чистка системи опалення в приватному будинку може бути здійснена за допомогою декількох способів. У кожного є свої нюанси і переваги, але вибір конкретного методу залежить від ступеня забруднень.  Найчастіше майстри вдаються до одного з таких методів:

 • використання гідропневмоудара;
 • хімічне чищення;
 • класичний варіант, який передбачає використання простої води.

Останніх два варіанти є найпростішими, але ефективними. Незважаючи на простоту процесу очищення строго не рекомендується виконувати процедуру самостійно, так як для цього потрібно на час відключати систему. Будь-яка помилка, допущена через відсутність досвіду, може привести до затоплення більшої частини приміщень приватного будинку.

Що ж стосується гідропневматичного промивання системи опалення в приватному будинку, для реалізації такої процедури знадобиться обладнання. Майстри використовують компресор і пристрій, щоб закачати в систему одночасно і воду, і повітря. Так як суміш подається під тиском, вона швидко і ефективно прибирає всі відкладення, очищаючи внутрішні поверхні.

Практика показує, що під час здійснення такої послуги, як промивання системи опалення в приватному будинку, можуть виявитися свищі. З цієї причини рекомендується поспостерігати за роботою системи після того, як вона знову буде запущена.

Промивання водою

В якості профілактичного обслуговування радять виконувати таку процедуру, як промивання опалення в приватному будинку. Якщо внутрішні поверхні більш-менш чисті, можна використовувати насос, який подає воду в усі елементи системи. Вода, подана в протилежному напрямку від перебігу теплоносія, з легкістю прибирає всі відкладення.

Такий метод є максимально простим, так як він не вимагає розбирання.  Більш того, промивання радіаторів також захоплює і трубопровід, і котел. Майстри також рекомендують додавати спеціальні засоби, які дозволять зробити процедуру ще більш ефективною.

Фахівці нашої компанії виїжджають на найрізноманітніші об’єкти, в тому числі, і в приватні будинки. Відповідальний підхід, наявність досвіду і знань, спеціальне обладнання, миючі засоби та інструменти — все це дозволяє майстрам якісно прочистити систему і продовжити термін її використання. Ціна промивання системи опалення в приватному будинку залежить від того, скільки відкладень накопичилося всередині труб. Телефонуйте, і ми надамо додаткову інформацію.

Залишилися питання?

Ми цілодобово допомагаємо вирішити вам вашу проблему
Корисні статті
Як пробити сильне засмічення в трубі?
Чим і як пробити раковину?
Відповіді на питання, як прочистити каналізаційну трубу?
Чим і як швидше пробити каналізацію?