Оберіть місто:

Робочий час:
24/7
Контактні телефони:

Чищення газової колонки

Ціна 800 грн

Оперативність

Оперативність

Ми працюємо цілодобово і оперативно, протягом 10 хвилин можемо виїхати до вас

Доступність

Доступність

Ми сформували кращі ціни для вас на ринку

Відповідальність

Відповідальність

Ми гарантуємо якість нашої роботи, тому оплата після виконання

Назва Ціна Замовити
1 Чищення газової колонки 800 грн

Про компанію

Команда «Труболюб» — це професіонали своєї справи, які завжди відносяться до поставлених завдань відповідально і виконують їх якісно та оперативно.

blank

12 лет

років на ринку

blank

20+

співпрацівників

blank

200 тис.

труб прочищено

blank

800+

клієнтів звернулись
повторно

Наші переваги

 • Оперативний виїзд протягом 10 хвилин

  Оперативний виїзд протягом 10 хвилин

 • Робота 24/7/365

  Робота 24/7/365

 • Професійні співробітники

  Професійні співробітники

 • Оплата після роботи

  Оплата після роботи

 • 100% гарантія якості

  100% гарантія якості

 • Професійне обладнання

  Професійне обладнання

Наші відео

Виконані проекти

Відгуки

Краще про нас розкажуть наші клієнти: 73 відгуки
Чищення газової колонки
Читати всі

Чищення газової колонки: важливість своєчасного виконання процедури

Сьогодні багато людей користуються газовими колонками, які працюють протягом всього року. Використання такого присторою є швидким і зручним. Але через те, що у багатьох не вистачає часу для обслуговування, колонки час від часу виходять з ладу.

Частка газової колонки від накипу — затребувана послуга, так як вона дозволяє запобігти заміні елементів агрегату. Якщо ж очищення буде виконане невчасно, може бути таке, що колонка не підлягатиме ремонту.

Практика показує, що існує багато причин, з-за яких апарат може вийти з ладу. У той же самий час є і багато різних способів, які дозволяють усунути дані проблеми. Важливий нюанс, який ні в якому разі не можна ігнорувати, полягає в тому, що при виявленні проблем в роботі колонки потрібно відразу закрити вентиль подачі газу. Якщо ж ви помічаєте, що в роботі бувають періодичні збої, в такому випадку, краще викликати майстра, який зможе почистити газову колонку.

Причини появи бруду

Найчастіше колонки чистять від сажі та нагару. Відкладення виникають через принцип роботи пристрою. У колонці вода гріється за допомогою газу, відповідно, на внутрішніх поверхнях будуть з’являтися сліди бруду. Більш того, часто кіптява збирається на гніт запального елемента.

Промивання газових колонок настійно рекомендується тоді, коли в трубах з’явився накип. Його присутність там не тільки порушує процес роботи апарату, а й збільшує ризик виходу його з ладу. Накип може повністю забити водопровідну частину. Ситуація погіршується, коли сліди накипу з’являються і в теплообміннику.

Ознаки

Зрозуміло, що накип утворюється не за один день. Жорстка вода, постійна циркуляція теплоносія всередині колонки і хімічні реакції між компонентами води і матеріалом поверхонь сприяють появі накипу. Проблема полягає в тому, що власники не завжди помічають сигнали, які говорять про забруднення колонки. На те, що потрібно почистити газові колонки, вказують наступні ознаки:

 • агрегат згасає в процесі роботи або не включається — коли ви абсолютно впевнені в тому, що подача газу здійснюється без перебоїв, а вода подається з хорошим напором, самостійні відключення приладу можуть виникати через наявність бруду на гніт; для усунення проблеми потрібно здійснити чищення;
 • активізація теплового захисту приладу — не дивлячись на ім’я виробника і модель колонки, на ній точно встановлений тепловий датчик; він спеціально включається тоді, коли збільшується ризик перегріву апарату; якщо датчик став часто спрацьовувати, необхідно якомога швидше очистити труби; в силу того, що накип має хороші теплоізоляційні властивості, він порушує процес охолодження приладу;
 • продуктивність агрегату впала без видимих причин — якщо вода стала гірше нагріватися, можливо, що в теплообміннику утворилися відкладення сажі.

Їх не можна ігнорувати, тому що чим вище ступінь забруднення колонки, тим менше шансів на можливість її функціонування в подальшому.

Особливості

Частка газової колонки важлива так само, як і дотримання правил під час використання. З метою профілактики майстри радять дотримуватися таких правил:

 • використання тієї води, яка має певний рівень жорсткості;
 • апарат повинен бути підключений до безперебійної напруги силою в 220 Вв .;
 • необхідне регулярне обслуговування і догляд.

Найчастіше буває так, що в будинку немає тестера для вимірювання сили електроенергії. Більш того, мало хто знає, вода якої жорсткості тече по трубах в наших будинках.

Якщо ви задумалися над тим, чи потрібно промити теплообмінник газової колонки, швидше за все, ви помітили якісь несправності в роботі приладу і хочете це змінити. Рекомендується не виконувати роботи самостійно, так як апарат підключений до різних комунікацій. Чищенням повинні займатися виключно професіонали, які знають, як повинна здійснюватися така процедура.

Як вже говорилося вище, найстрашнішим ворогом для газових колонок є накип. Щоб запобігти його появі, необхідно виконувати профілактичні роботи. Але далеко не завжди вдається дотримуватися всіх рекомендацій. З цієї причини важливо провести чищення.

Майстри нашої компанії якісно виконують чищення газової колонки, приїжджають зі своїми інструментами і миючими засобами, а також користуються найефективнішими способами очищення. Кінцева ціна чищення газової колонки залежить від моделі приладу, ступеня його забруднення і обсягу робіт, які потрібно виконати. Телефонуйте, і менеджер обов’язково зорієнтує вас з вартістю робіт, і за вільними датами для приїзду бригади.

Залишилися питання?

Ми цілодобово допомагаємо вирішити вам вашу проблему
Корисні статті
Як пробити сильне засмічення в трубі?
Чим і як пробити раковину?
Відповіді на питання, як прочистити каналізаційну трубу?
Чим і як швидше пробити каналізацію?