Оберіть місто:

Робочий час:
24/7
Контактні телефони:

Гідродинамічна чистка каналізації

Гідродинамічне прочищення каналізації, швидко, якісно і надійно

Ціна від 40 грн за 1 м.п

Гідродинамічне прочищення каналізації
Оперативність

Оперативність

Ми працюємо цілодобово і оперативно, протягом 10 хвилин можемо виїхати до вас

Доступність

Доступність

Ми сформували кращі ціни для вас на ринку

Відповідальність

Відповідальність

Ми гарантуємо якість нашої роботи, тому оплата після виконання

Назва Ціна Замовити
1 Прочищення каналізаційних труб 50 грн за п.м
2 Прочищення вертикальних труб (стояка) каналізації 300 грн за поверх
3 Прочищення каналізаційного колодязя 250 грн куб.м
4 Нічний виїзд екіпажу 2500 грн
5 Відкачування небезпечних відходів (жирів) з утилізаціюєю 800 грн за куб.м
6 Регламентне обслуговування каналізаційних мереж за договором Ціна договірна
7 Гідродинамічне прочищення каналізації (профілактичне) 40 грн п.м.
8 Очищення колодязя від мулу від 300 грн
9 Комплексне і сервісне обслуговування абонентів водоканалу 40 грн п.м.
10 Комплексне і сервісне обслуговування абонентів водоканалу (чистка до 50 м.п.) 2000 грн
11 Аналіз стічних вод після прочищення на 30 інгредієнтів 1500 грн
12 Аналіз стічних вод після прочищення на 10-12 інгредієнтів 900 грн

Про компанію

Команда «Труболюб» — це професіонали своєї справи, які завжди відносяться до поставлених завдань відповідально і виконують їх якісно та оперативно.

blank

12 лет

років на ринку

blank

20+

співпрацівників

blank

200 тис.

труб прочищено

blank

800+

клієнтів звернулись
повторно

Наші переваги

 • Оперативний виїзд протягом 10 хвилин

  Оперативний виїзд протягом 10 хвилин

 • Робота 24/7/365

  Робота 24/7/365

 • Професійні співробітники

  Професійні співробітники

 • Оплата після роботи

  Оплата після роботи

 • 100% гарантія якості

  100% гарантія якості

 • Професійне обладнання

  Професійне обладнання

Наші відео

Виконані проекти

Відгуки

Краще про нас розкажуть наші клієнти: 73 відгуки
Гідродинамічна чистка каналізації
Читати всі

Гідродинамічна очистка труб: тонкощі процесу

Технологія заснована на очищенні труб водою, яка подається під дуже високим тиском. Може використовуватися для усунення засорів і у зовнішній, і внутрішній каналізаційних системах. Шланги – один із елементів обладнання для гідродинамічного очищення, оснащуються різними насадками, що дозволять ефективно видаляти засмічення у трубах різного діаметру. Форма сопла та потужність струменя (тиску) води залежать від ступеня засмічення труб. Щоб ефективно використовувати методику потрібно добре розбиратися в каналізаційному обладнанні, розумітися на гідравлічних системах та принципах їх роботи.

Що таке гідродинамічна чистка каналізації?

Спосіб універсальний, так як може застосовуватися абсолютно для будь-якої каналізації, а не тільки її прямолінійних ділянок, при цьому розведення не має значення. Метод підходить для труб із будь-якого матеріалу. Хоча струмінь води і подається під великим тиском, цілісність інженерної системи зберігається, розгерметизації не відбувається.

Технологія досить проста, але потребує досвіду та певних навичок. Тому самостійне її проведення може дати бажаного результату. Гнучкий і міцний шланг, на кінці якого закріплюється насадка певного типу, занурюється в трубу, майстер включає воду, яка очищає труби від відкладень. Оскільки струмінь рухається у протилежному напрямку, це забезпечує поступове просування шланга з соплом каналізації.

Гідродинамічна чистка каналізації – переваги.

Промивання каналізації гідродинамічним способом характеризується лише позитивно, цю послугу оцінили власники котеджів і власники квартир. Основні переваги методу:

 • Ефективність. Після гідродинамічного очищення повністю усуваються забруднення. Істотно знижується ризик їхнього повторного засмічення на цьому ж місці.
 • Екологічна безпека. Так як технологія передбачає застосування виключно води, гідродинамічний спосіб не завдає шкоди здоров’ю та навколишньому середовищу.
 • Універсальність. Методика ідеально підходить для всіх видів труб – пластикових та металевих, інженерні системи не ушкоджуються.
 • Ви можете замовити послугу будь-якої пори року, гідродинамічна очистка каналізації проводиться і при мінусових температурах. Додатково це позбавить крижаних пробок у трубах зовнішньої системи. Бригада прибуває на виклик у гранично короткий термін, якщо засмічення в каналізації необхідно усувати оперативно.

Яке обладнання необхідне для гідродинамічної чистки каналізації?

Технологія передбачає застосування певного обладнання – потужних насосів, гнучких шлангів з різними насадками або спецтехніки, яка оснащена всім необхідним для очищення каналізацій. Досить часто саме машини використовуються при гідродинамічній очистці каналізацій, це обумовлено декількома причинами:

 • можливість очистити труби будь-якого діаметра;
 • мобільність;
 • енергонезалежність.

Як обладнання, так і спецтехніка для проведення гідродинамічного прочищення каналізації – досить дороге задоволення. Тому купувати його лише для того, щоб один раз на кілька років прочистити труби – нерентабельно. Після проведення подібного заходу наступного разу очищати труби доведеться не скоро, дорога техніка простоюватиме. Набагато простіше та економічніше замовити подібну послугу, фахівці вирішать проблему із засміченням швидко та ефективно. Наприклад звернутися до спеціалістів компанії «Труболюб».

Є спосіб прочищення труб, який можна вважати альтернативою – використання потужної міні-мийки. Основне призначення такого обладнання – чистка автомобілів. Але оскільки принцип дії пристрою багато в чому схожий на роботу спецтехніки – машини для гідродинамічного промивання каналізації, деякі домовласники і власники квартир намагаються використовувати міні-мийки для усунення засорів. Наскільки цей спосіб є ефективним? Фахівцям важко дати відповідь. Тому набагато розумніше звернутися до профі.

Гідродинамічне прочищення каналізації – де замовити?

Сьогодні багато власників квартир та приватних будинків, власники підприємств, офісних та торгових комплексів укладають договори на обслуговування інженерних комунікацій та дренажних систем з компаніями, що пропонують ці послуги. Такі заходи дозволяють отримати кваліфіковану допомогу, запобігти різноманітним форс-мажорам, забезпечити належний контроль стану каналізації. При виникненні будь-яких неполадок у функціонуванні за допомогою гідродинамічного прочищення каналізації можна досягти найкращих результатів. На жаль, такий спосіб не можна застосовувати повсюдно, тому у складних випадках комбінують різні способи очищення каналізації. Замовити обслуговування каналізацій в місті Київ ви можете у нас. Ціна за послуги залежить від складності ваших систем та проведених робіт.

Залишилися питання?

Ми цілодобово допомагаємо вирішити вам вашу проблему
Корисні статті
Як пробити сильне засмічення в трубі?
Чим і як пробити раковину?
Відповіді на питання, як прочистити каналізаційну трубу?
Чим і як швидше пробити каналізацію?