Оберіть місто:

Робочий час:
24/7
Контактні телефони:

Промивання промислового теплообмінника

Промивання промислового теплообмінника

Ціна договірна

Оперативність

Оперативність

Ми працюємо цілодобово і оперативно, протягом 10 хвилин можемо виїхати до вас

Доступність

Доступність

Ми сформували кращі ціни для вас на ринку

Відповідальність

Відповідальність

Ми гарантуємо якість нашої роботи, тому оплата після виконання

Назва Ціна Замовити
1 Промивання промислового теплообмінника Договірна

Про компанію

Команда «Труболюб» — це професіонали своєї справи, які завжди відносяться до поставлених завдань відповідально і виконують їх якісно та оперативно.

blank

12 лет

років на ринку

blank

20+

співпрацівників

blank

200 тис.

труб прочищено

blank

800+

клієнтів звернулись
повторно

Наші переваги

 • Оперативний виїзд протягом 10 хвилин

  Оперативний виїзд протягом 10 хвилин

 • Робота 24/7/365

  Робота 24/7/365

 • Професійні співробітники

  Професійні співробітники

 • Оплата після роботи

  Оплата після роботи

 • 100% гарантія якості

  100% гарантія якості

 • Професійне обладнання

  Професійне обладнання

Наші відео

Виконані проекти

Відгуки

Краще про нас розкажуть наші клієнти: 73 відгуки
Промивання промислового теплообмінника
Читати всі

Промивання промислових теплообмінників: способи здійснення послуги

Влітку багато хто намагається провести підготовчі роботи до прийдешнього опалювального сезону. Мова йде не тільки про будинки, а й про офіси, квартири  і промислові підприємства. З цієї причини також важливо зробити промивання промислового теплообмінника, яка дозволить продовжити термін експлуатації апарату і збільшити тепловіддачу.

Як часто промивати?

Частота, з якою промивають промислові теплообмінники, залежить від таких факторів, як:

 • сфера, в якій застосовується апарат — наприклад, якщо теплообмінники використовуються в харчовій промисловості, їх потрібно чистити щодня; якщо ж агрегати встановлені в будівлях, що належать до комунальної енергетики, в такому випадку, їх прийнято чистити раз на рік;
 • якість води — зрозуміло, що чим більше різних домішок входить до складу води, тим швидше утворюються відкладення всередині апарату.

Майстри радять здійснювати очищення промислових теплообмінників тоді, коли очевидно збільшення гідравлічного опору, а також зниження продуктивності. Ознакою, яка вказує на необхідність проведення процедури, є падіння коефіцієнта передачі тепла.

Хімічне чищення (без розбирання)

Існує кілька способів промивання промислового теплообмінника, і одним з найефективніших вважається хімічний метод, який не потребує розбору апарату.

Його використовують і для зварних, і для паяних теплообмінників. До пристрою підключають промивальний пристрій, що подає миючий розчин. Він циркулює по внутрішніх каналах апарату до тих пір, поки прибере всі забруднення.

Переваги використання такого методу:

 • продовження терміну експлуатації прокладок — чим менше розборок, тим довше будуть служити ущільнення;
 • зручність здійснення процедури в котельних, які, як правило, не мають великих площ.

Важливий нюанс полягає в тому, що використання хімічного методу актуально тільки в випадках з відкладеннями, які зможуть швидко розчинитися. Єдиний мінус — неможливо оцінити, наскільки якісним буде очищення.

Механічне чищення (з розбиранням)

Очищення промислових теплообмінників може також проводитись механічним шляхом. Для цього потрібно розбирати агрегат. Після розбирання шари накипу і грязьові відкладення видаляються або за допомогою спеціального обладнання, або вручну.

Метод підходить тільки для тих елементів, в яких передбачена можливість розбирання. Для його реалізації потрібно більше навичок. У порівнянні з хімічним варіантом, даний спосіб є більш трудомістким. Строго не рекомендується виконувати процедуру самостійно, так як в силу відсутності знань і досвіду можна легко зробити помилку, збираючи агрегат назад.

Комбінований спосіб

Якщо майстер приймає рішення скористатися таким варіантом, це означає, що спочатку пластини будуть очищатися механічно, а потім — хімічним способом. Їх встановлюють в ємність, заповнену миючим розчином, і через певний період часу промивають проточною водою. Затребуваність методу полягає в тому, що є можливість не тільки видалити застарілі відкладення, але і перевірити, наскільки якісно виконана чистка.

Незважаючи на те, яким саме способом буде здійснюватися промивання  промислового теплообмінника, тільки хімічним або комбінованим, важливо підбирати ті речовини, які не пошкодять поверхню прокладок і пластин. Занадто агресивні засоби можуть завдати шкоди плівці, яка знаходиться на поверхні сталевих пластин, і виконує захисну функцію.

Чому важливо своєчасно виконати чистку?

Якщо вчасно не провести очистку промислових теплообмінників, можуть з’явитися такі неприємні наслідки, як:

 • зростання витрати палива — для того, щоб нагріти промислове приміщення, знадобиться більше теплової енергії);
 • збільшення гідравлічного опору — грязьові відкладення, які знаходяться всередині агрегату, заважають циркуляції теплоносія, це збільшує навантаження на насос і збільшує ризик виходу пристрою з ладу;
 • невідповідність температури необхідним параметрам — споживачі отримують менше тепла.

На кінець варто відзначити, що регулярне і своєчасне промивання промислових теплообмінників дозволяє запобігти ряду проблем, які можуть перешкодити роботі опалювальної системи.

Фахівці нашої компанії здійснюють якісне промивання теплообмінників не тільки в житлових і багатоквартирних будинках, але і на промислових підприємствах. Ціна послуги залежить від обсягу робіт і ступеня забруднення. Для отримання детальної інформації телефонуйте за вказаними номерами телефону.

Залишилися питання?

Ми цілодобово допомагаємо вирішити вам вашу проблему
Корисні статті
Як пробити сильне засмічення в трубі?
Чим і як пробити раковину?
Відповіді на питання, як прочистити каналізаційну трубу?
Чим і як швидше пробити каналізацію?