click fraud detection

Оберіть місто:

Робочий час:
24/7
Контактні телефони:

Прочистити труби

Чистимо труби швидко, якісно і надійно

Ціна від 50 грн за 1 м.п

Прочистити труби
Оперативність

Оперативність

Ми працюємо цілодобово і оперативно, протягом 10 хвилин можемо виїхати до вас

Доступність

Доступність

Ми сформували кращі ціни для вас на ринку

Відповідальність

Відповідальність

Ми гарантуємо якість нашої роботи, тому оплата після виконання

Назва Ціна Замовити
1 Прочищення каналізаційних труб 50 грн за п.м
2 Прочищення вертикальних труб (стояка) каналізації 300 грн за поверх
3 Прочищення каналізаційного колодязя 300 грн куб.м
4 Нічний виїзд екіпажу 2500 грн
5 Відкачування небезпечних відходів (жирів) з утилізаціюєю 800 грн за куб.м
6 Регламентне обслуговування каналізаційних мереж за договором Ціна договірна
7 Гідродинамічне прочищення каналізації (профілактичне) 40 грн п.м.
8 Очищення колодязя від мулу від 300 грн куб.м
9 Комплексне і сервісне обслуговування абонентів водоканалу 40 грн п.м.
10 Комплексне і сервісне обслуговування абонентів водоканалу (чистка до 50 м.п.) 2000 грн
11 Аналіз стічних вод після прочищення на 30 інгредієнтів 1500 грн
12 Аналіз стічних вод після прочищення на 10-12 інгредієнтів 900 грн

Виконані проекти

Відгуки

Краще про нас розкажуть наші клієнти: 52 відгуки
Читати всі

Що допоможе прочистити каналізацію в квартирі

Трубопровід забивається в найнепередбачуваніші моменти. Відразу ж відкладаються всі справи, постає одна проблема: чим прочистити труби. Коли б не відбулася неприємна ситуація, не варто впадати в паніку, слід зрозуміти, що могло статися, як найкраще вчинити. У деяких випадках можна обійтися власними силами, без залучення професіоналів, але багато що залежить від характеру засмічення.

Від чого доведеться прочистити труби

Перш ніж прочистити каналізаційну трубу, слід з’ясувати наскільки добре сходить вода в інших вузлах каналізації, наприклад, в душовій, раковині, унітазі. Коли ніде не зливається — значить, виникли величезні проблеми. Нерідкі ситуації засмічення самого стояка. Причому рідина не просто несходить, але ще і проситься назовні.  Це актуально для розташованих на першому поверсі квартир.  Прочистити каналізаційні труби в таких випадках самостійно неможливо.  Необхідно, якомога швидше викликати фахівців. Майстри усунуть засмічення, повернуть пропускну здатність
Незважаючи на те, що в каналізації в основному присутня вода, вичищати з трубопроводів доводиться різноманітне сміття. Прийнято виділяти такі види сміттєвих пробок:

  • Експлуатаційну. З’являється через жир. Він залишається на стінках, до нього липнуть шерсть, різні відходи, які спускаються в мийку.
  • Механічну. В утворенні винен власник житла. Причиною виникнення стає туалетний папір. Іноді її не роз’їдає вода, тоді з’являється затор.
  • Проблеми в сифоні. Він також, як і труби засмічується милом, жиром. За рахунок нього неприємні запахи не потрапляють в приміщення. Перш, ніж займатися прочищенням каналізаційної труби, слід промити сифон. Необхідно прибрати з нього всі грязьові, жирові відкладення.
  • Техногенну. Пов’язаний з помилками при розробці каналізаційної системи. В такому випадку складно обійтися власними силами. Виникати може не тільки в будинках старого типу, але і новобудовах.

Залежно від виду засмічення можуть застосовуватися різні методи, які допомагають прочистити каналізацію в квартирі. Наприклад, гідродинамічне прочищення каналізації.

Чим прочистити каналізаційні труби

Перше, чим звикли все користуватися, намагаючись відновити функціонування мереж — хімія. У продажу можна знайти різноманітні суміші, що дозволяють ефективно усувати засмічення в системі. Напевно прочищати каналізацію в квартирі ними доведеться не один раз, щоб домогтися потрібного результату.
Краще не витрачати гроші, а відразу знайти контактні телефони аварійної служби. Наявні у фахівців інструменти, обладнання, дозволяють швидко справлятися з будь-якими видами сміттєвих пробок. Нерідко вони використовуються в комплексі. Найчастіше застосовується вантуз, сталевий міцний кручений трос. Завдяки їм якісно прочистяться каналізаційні труби різних модифікацій. Професіонали розберуться з заторами максимум за півгодини, Ви ж можете провозитися безрезультатно цілий день.

Залишилися питання?

Ми цілодобово допомагаємо вирішити вам вашу проблему
Корисні статті
Як пробити сильне засмічення в трубі?
Чим і як пробити раковину?
Відповіді на питання, як прочистити каналізаційну трубу?
Чим і як швидше пробити каналізацію?