Оберіть місто:

Робочий час:
24/7
Контактні телефони:

Прочистка каналізації в Києві будь-якої складності

Чистимо каналізаційні труби, швидко, якісно та надійно

ovalVideo

Trubolub аварійна
прочистка каналізації

{:ru}Прочистка канализации в Киеве любой сложности{:}{:uk}Прочистка канализації в Києві будь-якої складності{:}
scroolMainScreen
Назва Ціна Замовити
1 Прочищення каналізаційних труб 50 грн за п.м
2 Прочищення вертикальних труб (стояка) каналізації 300 грн за поверх
3 Прочищення каналізаційного колодязя 250 грн куб.м
4 Нічний виїзд екіпажу 2500 грн
5 Відкачування небезпечних відходів (жирів) з утилізаціюєю 800 грн за куб. м
6 Регламентне обслуговування каналізаційних мереж за договором Ціна договірна
7 Гідродинамічне прочищення каналізації (профілактичне) 40 грн п.м.
8 Очищення колодязя від мулу від 300 грн куб.м
9 Комплексне і сервісне обслуговування абонентів водоканалу (чистка до 50 п.м) 2000 грн
10 Аналіз стічних вод після прочищення на 30 інгредієнтів 1500 грн
11 Аналіз стічних вод після прочищення на 10-12 інгредієнтів 900 грн
12 Прочищення внутрішнього жировловлювача (під мийкою 50-60л) 1000 грн

Замовити послуги по Україні

Про компанію

Команда «Труболюб» — це професіонали своєї справи, які завжди відносяться до поставлених завдань відповідально і виконують їх якісно та оперативно.

12

років на ринку

20+

співпрацівників

200тис

труб прочищено

800+

клієнтів звернулись
повторно

trubolub

Послуги компанії

Механічне прочищення каналізації

Механічне прочищення каналізації

Послуги мулососу

Послуги мулососу

Прочистити засмічення у ванній

Прочистити засмічення у ванній

Чищення жировловлювача

Чищення жировловлювача

Очищення каналізації в приватному будинку

Очищення каналізації в приватному будинку

Промивання системи опалення в багатоквартирному будинку

Промивання системи опалення в багатоквартирному будинку

Чищення газової колонки

Чищення газової колонки

Чищення батарей

Чищення батарей

Чищення газового котла

Чищення газового котла

Чистка чавунних батарей

Чистка чавунних батарей

Прочищення труб в квартирі

Прочищення труб в квартирі

Промивання промислового теплообмінника

Промивання промислового теплообмінника

Чищення твердопаливних котлів

Чищення твердопаливних котлів

Прочищення засмічень каналізації

Прочищення засмічень каналізації

Прочистити трубу в ванній

Прочистити трубу в ванній

Чищення бойлера

Чищення бойлера

Більше послуг

Прочистка каналізації

Виконані проекти

Наші клієнти

Відгуки

Краще про нас розкажуть наші клієнти: 73 відгуки
Прочистка каналізації в Києві будь-якої складності
Читати всі

Поява засмічень сьогодні не рідкість. Причина цього старі зношені труби. За час експлуатації вони сильно забилися, вкрилися кількома десятками шарів жирового, мильного нальоту. Але в прочищення каналізації в Києві потребують не тільки ті будівлі, що належать до старого житлового фонду, а й новобудови. Нерідко причиною забруднення стає неправильна експлуатація.

Пробки з’являються через довге волосся, предметів, що потрапили в систему зливу, залишків продуктів, мила. Тільки професіоналами може бути проведене якісне прочищення труб в Києві. Майстрам протягом півгодини вдається повністю повернути здатність системі пропускати воду. При роботі використовується сучасне обладнання, установки, що дають можливість не тільки виявити місце засмічення, але й оперативно прочистити каналізацію. Причому викликати фахівців можна в будь-який час доби. Якщо маєте потребу в послугах, треба просто зв’язатися з представниками організації за вказаними на сайті телефонами.

Очищення каналізації може бути проведено в будь-якому районі міста незалежно від місця

 

infoAboutImg

2000

Виконали більше 2 тис. Аварійних виїздів; Промили більше 3 000 км трубопроводів господарсько-побутової та зливової каналізації;

 

Залишилися питання?

Ми цілодобово допомагаємо вирішити вам вашу проблему

Професійна чистка каналізації – що це?

Засмічення каналізації – це досить поширена проблема, як для мешканців квартир, так і для власників приватних будинків. Каналізація забивається з різних причин. Як правило, це порушення правил експлуатації. Багато людей змивають в унітаз наповнювачі, туалетний папір та інші об’ємні побутові відходи. Там вони поступово накопичуються, і рано чи пізно труби втрачають свою прохідність. Як наслідок – затоплення будинку, квартири та сусідів, а також неможливість використання каналізаційної системи.

Чітка та безперебійна робота каналізації – це не тільки комфорт та зручність, а й дотримання всіх санітарно-гігієнічних вимог. Досягти високої ефективності та надійності системи відведення стоків різного характеру дозволяє комплексне профілактичне обслуговування та очищення каналізації від компанії «Труболюб» Наші фахівці якісно та швидко виконують усі роботи щодо очищення систем каналізації та ліквідації засмічень у стічних комунікаціях побутового, муніципального та промислового призначення, а також проводять роботи з діагностування стану каналізаційних систем.

Коли потрібно робити професійну чистку каналізації?

Зрозуміти, що каналізація засмічена, дуже просто. Ви відчуватимете неприємний запах у санвузлі, що говорить про непрохідність стояка. Також погано працюватиме гідравлічний затвор і вода після змиву буде каламутною. Нерідко у зливальній трубі, яка підключається до унітазу, з’являється повітряна пробка або скупчення фекальних відкладень. Тоді вода з бака надходить у слив дуже повільно.

Якщо каналізація забилася, не варто чекати, що вона сама прочиститься – одразу викликайте професіоналів!

Якими методами здійснюється прочистка каналізації?

Самостійно прочистити каналізацію складно, особливо від серйозних засорів. В арсеналі фахівців є кілька методів прочищення труб.

  • Хімічний спосіб

Цей спосіб видаляє жирові та органічні відкладення. Речовини при потраплянні в трубу видаляють засмічення. Такий спосіб має багато плюсів – висока швидкість очищення, доступна ціна, зручність. До того ж паралельно каналізаційна система дезінфікується. Однак метод призводить до потрапляння в навколишнє середовище агресивних хімічних засобів і не підходить для частого використання в одній і тій же місцевості.

  • Механічна чистка

Механічна чистка використовується фахівцями, якщо діаметр труб від 20 до 60 мм. Для цього використовують сталевий трос із ручкою та насадками. Так видаляють пісок, мул, кам’яну крихту. Також витягують волосся та шерсть, предмети гігієни. Метод може на дати 100% результату і є більш ефективним в сукупності з іншими способами очистки.

  • Гідродинамічна очистка

Цей метод застосовується для труб до десяти сантиметрів у діаметрі. Для цього використовують різноманітну техніку. Вода під тиском подається в трубу, руйнуючи всі відкладення. Гнучкий шланг дозволяє дістатися найважчих куточків труби. Так каналізаційна система  швидко стає прочищеною, не пошкоджуючись. До того ж, метод можна застосовувати незалежно від внутрішньої розведення. Це спосіб безпечний, екологічний і підходить навіть для низьких температур.

  • Термічна очистка

У систему подається гаряча вода під тиском, руйнуючи своєму шляху відкладення. Він підходить навіть для чавунних труб, але не застосовується для пластикових.

В арсеналі професіоналів багато різноманітних технологій та спеціалізованого обладнання. Послуги очистки каналізації дозволяють усунути будь-які засмічення швидко та якісно,  без пошкоджень.

Чистка каналізації в Києві – де замовити?

Наша компанія пропонує послуги професійної прочистки каналізаційних систем в м. Київ. Ми гарантуємо якість робіт, а також високу швидкість виконання замовлення.

Наші спеціалісти застосовують лише перевірені засоби та сучасні методики усунення засмічення та проведення профілактичного чищення: гідродинамічного, хімічного та електромеханічного. Для кожного окремого випадку ми використовуємо певну технологію, яка забезпечить максимальний результат для даних експлуатаційних умов: типу та матеріалів труб, ступеня та характеру засмічення каналізації, конфігурації системи, наявності відстійників та ін. Це гарантує видалення відкладень різного типу, екологічну та санітарну безпеку, а також повне відновлення функцій каналізаційної системи у мінімальні терміни. Наявність власного парку спецтехніки та грамотного персоналу дозволяє нам здійснювати прочищення труб каналізації – будь-якої складності. Ціна прочистки каналізації варіюється залежно від вище перелічених умов. Для детальної консультації зв’яжіться з менеджером сайту зручним для вас способом.

Корисні статті
Як пробити сильне засмічення в трубі?
Чим і як пробити раковину?
Відповіді на питання, як прочистити каналізаційну трубу?
Чим і як швидше пробити каналізацію?