Оберіть місто:

Робочий час:
24/7
Контактні телефони:

Чим і як пробити раковину?

Чим і як пробити раковину?

Наші роботи

Технології

21 February 2020

Час на читання:

~ 5 хвилин

Кожен стикався з питанням «як пробити раковину?». Проблема може виникнути в будь-який, найневідповідніший, момент, і корисно знати, які дії можна зробити, для того щоб усунути пробку і повернути трубам пропускну здатність в найкоротші терміни. Поява неприємного запаху зі зливу, застій рідини в умивальнику говорять про те, що діяти потрібно негайно.

Причини виникнення затору можуть бути різними – порушення правил експлуатації, неправильний монтаж системи, потрапляння всередину твердого предмета, утворення жирового нальоту. Про те, як пробити засмічення в раковині в кожному конкретному випадку, і піде мова далі. У будь-якій ситуації діяти потрібно з граничною обережністю, щоб не погіршити становище.

Якщо ви бачите, що всі ваші зусилля марні, кличте на допомогу професіоналів. В іншому випадку кухня, ванна можуть бути затоплені. Фахівці ж точно знають, як пробивати раковини в залежності від того, що стало причиною появи затору в трубі.

Як пробивати засмічення в раковинах самостійно?

Можна використовувати так звані народні методи:

  • Як пробити засмічення в раковині, причиною виникнення яких став жировий наліт? Для цього знадобиться кружка соди і пів кружки солі, розчинені у склянці води. Цю суміш заливають у злив і через 15 хвилин промивають сильним напором;
  • Ще один варіант – в отвір засипають велику кількість соди і заливають 9% оцтом. Злив закривають пробкою, щоб піна не виходила назовні і через деякий час промивають великою кількістю води. Якщо мова йде про пластикові труби, не слід заливати в них окріп.
  • Допомогти може і розчин лимонної кислоти, залитий в систему.

    Домашні засоби використані, а питання як пробити раковину, так і залишилося невирішеним? Вихід є – потрібно придбати побутові хімічні засоби. Вони відрізняються за своїм складом – лужні краще справляються з відкладеннями жиру, кислотні з пробками з волосся, вовни тварин.

Під час застосування таких препаратів важливо дотримуватися обережності, надягати рукавички, респіратор або маску, не вдихати випари. Ще одна обов’язкова умова – прочитайте інструкцію, де детально описано, як пробивати засмічення в раковині, застосовуючи подібний засіб.

Механічні методи і допомога професіоналів

Усунути проблеми можна за допомогою звичайного вантуза, що знаходиться в кожній квартирі. Алгоритм дій дуже простий – важко знайти людину, яка б не знала, як пробивати раковину вантузом. Усунути  пробку таким чином можна тільки в тому випадку, коли проблема незначна.

Ще один варіант – скористатися спеціальним тросом зі спеціальною насадкою на кінці. Він обертальними рухами проштовхується всередину системи, руйнуючи перепони. Іноді вода не йде тільки тому, що в сифоні накопичилися забруднення. Перед тим як розкрутити його, потрібно підставити ємність для води. Сифон очищають від забруднень і встановлюють на місце. Нічого складного в цьому немає, головне, правильно все поставити назад і надійно закрити.

Не завжди виходить прочистити каналізацію самостійно, використовуючи перераховані вище методи. В цьому випадку не слід зволікати – негайно викликайте професіоналів. Бригада компанії «Труболюб» виїжджає на виклик в будь-який час доби.

Наші співробітники – висококваліфіковані, досвідчені фахівці, «озброєні» сучасним обладнанням для діагностики, які знають як пробити засмічення в раковині швидко і ефективно.

21 February 2020

Час на читання:

~ 5 хвилин

Зв'яжіться з нами

Дізнайтеся про новини та акції першими!

Схожі статті

Корисні статті
Як пробити сильне засмічення в трубі?
Чим і як пробити раковину?
Відповіді на питання, як прочистити каналізаційну трубу?
Чим і як швидше пробити каналізацію?