Оберіть місто:

Робочий час:
24/7
Контактні телефони:

Чищення бойлера

Чищення бойлера

Ціна 1000 грн

Оперативність

Оперативність

Ми працюємо цілодобово і оперативно, протягом 10 хвилин можемо виїхати до вас

Доступність

Доступність

Ми сформували кращі ціни для вас на ринку

Відповідальність

Відповідальність

Ми гарантуємо якість нашої роботи, тому оплата після виконання

Назва Ціна Замовити
1 Чищення бойлера 1000 грн

Про компанію

Команда «Труболюб» — це професіонали своєї справи, які завжди відносяться до поставлених завдань відповідально і виконують їх якісно та оперативно.

blank

12 лет

років на ринку

blank

20+

співпрацівників

blank

200 тис.

труб прочищено

blank

800+

клієнтів звернулись
повторно

Наші переваги

 • Оперативний виїзд протягом 10 хвилин

  Оперативний виїзд протягом 10 хвилин

 • Робота 24/7/365

  Робота 24/7/365

 • Професійні співробітники

  Професійні співробітники

 • Оплата після роботи

  Оплата після роботи

 • 100% гарантія якості

  100% гарантія якості

 • Професійне обладнання

  Професійне обладнання

Наші відео

Виконані проекти

Відгуки

Краще про нас розкажуть наші клієнти: 73 відгуки
Чищення бойлера
Читати всі

Промивання бойлера: що потрібно знати про цю послугу?

Купуючи бойлер, ми відразу навіть не замислюємося про те, що його потрібно буде обслуговувати. Вважається, що якщо пристрій добре виконує свою функцію, то його не потрібно чіпати. Але така думка є хибною. Бойлер теж потребує регулярного обслуговування, яке продовжить експлуатаційний термін і допоможе запобігти ряд поломок. На те, щоб почистити бойлер, не потрібно багато часу. Більш того, найчастіше послугу виконують досвідчені майстри.

Профілактика та чистка

Важливо розібратися, що промивка водонагрівача має на увазі очищення внутрішніх стінок і елементів апарату від накипу. Водонагрівач чимось нагадує чайник. Він працює практично постійно, нагріваючи і зберігаючи високу температуру води. У пристрої також є тен (нагрівальний елемент) і анод (сприяє запобіганню накипу не тільки на тені, а й на самому баку). Як і в чайнику, внутрішні стінки якого постійно контактують з водою, в бойлері також з’являються сліди накипу. Вони псують агрегат, і в разі несвоєчасного звернення до фахівців, можливо, що бойлер не підлягатиме ремонту.

Кількість накипу залежить від якості води. Профілактику потрібно робити якомога частіше в тих випадках, коли в бойлер потрапляє брудна і жорстка вода. Як правило, в таких містах, як Київ, в водопровідну систему потрапляє низькоякісна вода. Для того, щоб накипу було якомога менше, рекомендується встановлення фільтру грубого очищення. Таким чином вода, яка потрапляє в бак, очищається. Але наявність фільтра не є гарантією того, що чистити бойлер не потрібно.

Ознаки появи накипу

Для того, щоб не погіршувати ситуацію і не доводити до того, коли немає інших варіантів, крім як замінити апарат, необхідно регулярно прочищати бойлер.  Залежно від якості води, температурного режиму і частоти використання, кількість чисток може коливатися від 1 до 2 на рік.

Про те, що потрібно почистити водонагрівач від накипу, також сигналізують такі ознаки:

 • істотно скоротився тиск води;
 • вода погано нагрівається;
 • виросли рахунки за електроенергію;
 • під час нагрівання води бойлер шумить або шипить;
 • в воді видно сліди іржі, з’явився неприємний запах.

Насторожити повинен і той факт, що вода стала нагріватися набагато довше, ніж раніше. Також «говорити» про наявність накипу може і те, що вода почала битися струмом.

Що входить в чистку?

Як правило, послуга, мета виконання якої — почистити бойлер, складається з таких етапів:

 • від бака від’єднують труби;
 • бак розбирають;
 • ТЕН чистять від накипу;
 • промивають бак;
 • при необхідності здійснюється заміна анода.

Ціна чистки бойлера може залежати від ряду факторів. Але процес чищення завжди складається з перерахованих вище пунктів.

Після того, як витягли тен, його починають очищати від накипу. Елемент добре чиститься, коли мокрий, тому чекати його повного висихання немає необхідності.  Найчастіше для чищення використовують жорстку щітку. Також можна скористатися лопаткою, ножем або металевим скребком. Інструмент залежить від того, який шар накипу вже встиг утворитися.

Практика показує, що чим нижче якість води, тим більше відкладень усередині бойлера. Якщо механічного способу, описаного вище, недостатньо, майстри під час промивання бойлера можуть вдаватися до другого способу.

Хімічний спосіб чистки тена

Популярність такого методу пояснюється його високою ефективністю. Для того, щоб очистити водонагрівач, знадобиться:

 • глибока ємність;
 • оцтова кислота (70%);
 • засіб, який направлено на боротьбу з накипом.

Промивання бойлера можливе також з використанням харчового оцту. В цьому випадку майстри поміщають тен в ємність, і заливають його рідиною так, щоб вона повністю покривала елемент. Важливо, щоб оцет не потрапив на ущільнювачі. Процес очищення триває не більше півгодини. За цей час виникає хімічна реакція, яка згубно діє навіть на щільні шари накипу. Після цього елемент протирають насухо. Чистка бойлера в Києві хімічним способом також є затребуваною послугою через свою ефективність та доступність.

Висновок

Незважаючи на те, що принцип чистки здається досить простим, строго не рекомендується здійснювати її самостійно. Справа в тому, що майстер, який зможе почистити бойлер в Києві, зливає воду і знає, як правильно це робити. Будь-яка помилка, вчинена в ході самостійного чищення, може стати причиною потопу і інших неприємних наслідків.

Хочете скористатися такою послугою, як чистка водонагрівача в Києві? Наша компанія пропонує свою допомогу! З нами ви можете бути впевнені в тому, що всі роботи будуть проведені на найвищому рівні, а подальше користування бойлером буде безпечним і приємним.

Залишилися питання?

Ми цілодобово допомагаємо вирішити вам вашу проблему
Корисні статті
Як пробити сильне засмічення в трубі?
Чим і як пробити раковину?
Відповіді на питання, як прочистити каналізаційну трубу?
Чим і як швидше пробити каналізацію?