Оберіть місто:

Робочий час:
24/7
Контактні телефони:

Прочищення зливової каналізації

Прочищення зливової каналізації швидко, якісно та надійно

Ціна від 50 грн за 1 м.п

Прочищення зливової каналізації
Оперативність

Оперативність

Ми працюємо цілодобово і оперативно, протягом 10 хвилин можемо виїхати до вас

Доступність

Доступність

Ми сформували кращі ціни для вас на ринку

Відповідальність

Відповідальність

Ми гарантуємо якість нашої роботи, тому оплата після виконання

Назва Ціна Замовити
1 Прочищення каналізаційних труб 50 грн за п.м
2 Прочищення вертикальних труб (стояка) каналізації 300 грн за поверх
3 Прочищення каналізаційного колодязя 250 грн куб.м
4 Нічний виїзд екіпажу 2500 грн
5 Відкачування небезпечних відходів (жирів) з утилізаціюєю 800 грн за куб. м
6 Регламентне обслуговування каналізаційних мереж за договором Ціна договірна
7 Гідродинамічне прочищення каналізації (профілактичне) 40 грн п.м.
8 Очищення колодязя від мулу від 300 грн
9 Комплексне і сервісне обслуговування абонентів водоканалу 40 грн п.м.
10 Комплексне і сервісне обслуговування абонентів водоканалу (чистка до 50 м.п.) 2000 грн
11 Аналіз стічних вод після прочищення на 30 інгредієнтів 1500 грн
12 Аналіз стічних вод після прочищення на 10-12 інгредієнтів 900 грн

Про компанію

Команда «Труболюб» — це професіонали своєї справи, які завжди відносяться до поставлених завдань відповідально і виконують їх якісно та оперативно.

blank

12 лет

років на ринку

blank

20+

співпрацівників

blank

200 тис.

труб прочищено

blank

800+

клієнтів звернулись
повторно

Наші переваги

 • Оперативний виїзд протягом 10 хвилин

  Оперативний виїзд протягом 10 хвилин

 • Робота 24/7/365

  Робота 24/7/365

 • Професійні співробітники

  Професійні співробітники

 • Оплата після роботи

  Оплата після роботи

 • 100% гарантія якості

  100% гарантія якості

 • Професійне обладнання

  Професійне обладнання

Наші відео

Виконані проекти

Відгуки

Краще про нас розкажуть наші клієнти: 73 відгуки
Прочищення зливової каналізації
Читати всі

Прочищення зливової каналізації – специфіка роботи

Дощова каналізація це дуже складна система від правильної роботи якої часом залежить благополуччя цілого району. Аварійні ситуації на цьому об’єкті мне рідкість, і часто їх причиною стає неналежний догляд за системою.

Що таке зливова каналізація?

Зливова (дощова) каналізація використовується для відведення атмосферних опадів та талих вод. Вона облаштовується на території приватних, муніципальних, промислових об’єктів (в останньому випадку до зливки також скидаються умовно чисті води, що утворюються при виконанні деяких технологічних процесів). Засмічення формуються в трубах, розподільниках, накопичувачах через побутове та будівельне сміття, листя, палиці, каміння, корозійні шари, грудки бруду, мулисті відкладення. У ряді випадків причиною проблем стають помилки у проектуванні та монтажі (неправильний кут нахилу, велика кількість поворотів). Неправильна установка дощової каналізації це велика проблема, особливо у регіонах з великою кількістю опадів. На такій території постійно будуть проблеми з підтопленням, величезні калюжі, які не висихають місяцями та багато бруду. Крім того, чищення такої системи доведеться робити частіше.

Як повинна обслуговуватися каналізаційна система?

Очищення зливової каналізації особливо її підземнихсистемзазвичай бере не себе управління міста чи селища, на якій вона знаходиться. Однак в ряді випадків такі роботи доручають приватним виконавцям. Наприклад, у компанії «Труболюб» великий досвід по обслуговуванню каналізаційних систем як в плановому, так і в аварійному порядку. Наші спеціалісти однаково вдало проведуть профілактику, знайдуть та ліквідують складне засмічення, проведуть ремонт люків і зливних решіток. Ви можете звертатися до нас як при аварійній ситуації, так і для профілактики засмічення (вона зазвичай проводиться двічі на рік при зміні сезонів – восени та навесні).

Які є типи зливних каналізацій?

Виділяють зливові системи відкритого та закритого типів. Відкриті зливи є каналами (лотками), що відводять надлишки води з території в колектори або в місця, де відсутній ризик заподіяння будь-якої шкоди (у водойму, лісопосадки). Прочищення такої системи передбачає:

 • очищення даху – сміття забирається з його поверхні, із жолобів, водостоків;
 • зняття захисних ґрат з каналів, механічне видалення сміття, промивання.

Закрита зливова каналізація поєднує вуличні збірники води з підземними об’єктами – колодязями (дощоприймачами), трубопроводами, очисними спорудами. Крім прибирання сміття з дахів та прочистки водостоків потрібно видалити засмічення із системи, прочистити труби та канали.

Якими методами проводять прочищення зливової каналізації?

Найчастіше використовується гідродинамічний спосіб прочищення зливок — система під тиском промивається водою. Гідродинамічне обладнання оснащується гнучким шлангом і спеціальними насадками – з їх допомогою ефективно руйнуються пробки, а струмені води, що вириваються з сопел під тиском, вимивають забруднення. За низьких температур хороший ефект забезпечують апарати для термічного прочищення (використовуються гаряча вода і пара). При щільних засміченнях видалити пробку вдається з використанням електромеханічного обладнання. У деяких випадках доводиться застосовувати хімічний метод – спеціальні реагенти розчиняють або розм’якшують пробки, завдяки чому стає можливим видалення засмічення. У більшості випадків різні методи комбінуються, що дозволяє досягти повноцінного очищення зливової каналізації. Спеціалісти лише по прибутті на місце зможуть точно оцінити масштаб робіт та підібрати оптимальний метод, щоб очистити зливову каналізацію.

Які роботи ми виконуємо?

Компанія «Труболюб» виконує аварійні та планові роботи з прочистки зливової каналізації, а також обслуговує об’єкти на підставі укладеного договору. Надається гарантія. Ми відповідаємо за якість наших робіт, тому готові укладати договори та надавати споживачам гарантію на наші послуги. Працюємо як приватними так і з корпоративними клієнтами, також виконуємо держзамовлення.

Наші фахівці виїжджають по всій території міста Київ та Київській області. Обслуговуємо як центральні, так і віддалені регіони. Можемо швидко зібрати групу спеціалістів разі виникнення аварійної ситуації в режимі 24/7. Ви можете розраховувати на нас якщо вам потрібно терміново очистити зливову каналізацію, чи провести інші каналізаційні роботи. Ми укладаємо договори на обслуговування систем зливової каналізації та будь-яке сантехнічне обслуговування. Завдяки цьому наші постійні клієнти впевнені, що всі необхідні процедури будуть виконані в повному обсязі і в потрібний термін. Послуги по прочищенню зливової каналізації, чи інші роботи за нашою спеціальністю можна сплатити готівковим чи безготівковим розрахунком. Видаємо бланки суворої звітності, акти виконаних робіт. При виникненні будь яких питань зв’яжіться з менеджером сайту зручним для вас способом.

Залишилися питання?

Ми цілодобово допомагаємо вирішити вам вашу проблему
Корисні статті
Як пробити сильне засмічення в трубі?
Чим і як пробити раковину?
Відповіді на питання, як прочистити каналізаційну трубу?
Чим і як швидше пробити каналізацію?