Оберіть місто:

Робочий час:
24/7
Контактні телефони:

Аварійна служба водоканалу

Аварійна водоканалу швидко виїжджаємо, працюємо якісно і надійно

Ціна від 50 грн за 1 м.п

Аварійна водоканалу
Оперативність

Оперативність

Ми працюємо цілодобово і оперативно, протягом 10 хвилин можемо виїхати до вас

Доступність

Доступність

Ми сформували кращі ціни для вас на ринку

Відповідальність

Відповідальність

Ми гарантуємо якість нашої роботи, тому оплата після виконання

Назва Ціна Замовити
1 Прочищення каналізаційних труб 50 грн за п.м
2 Прочищення вертикальних труб (стояка) каналізації 300 грн за поверх
3 Прочищення каналізаційного колодязя 300 грн куб.м
4 Нічний виїзд екіпажу 2500 грн
5 Відкачування небезпечних відходів (жирів) з утилізаціюєю 800 грн за куб.м
6 Регламентне обслуговування каналізаційних мереж за договором Ціна договірна
7 Гідродинамічне прочищення каналізації (профілактичне) 40 грн п.м.
8 Очищення колодязя від мулу від 300 грн
9 Комплексне і сервісне обслуговування абонентів водоканалу 40 грн п.м.
10 Комплексне і сервісне обслуговування абонентів водоканалу (чистка до 50 м.п.) 2000 грн
11 Аналіз стічних вод після прочищення на 30 інгредієнтів 1500 грн
12 Аналіз стічних вод після прочищення на 10-12 інгредієнтів 900 грн

Про компанію

Команда «Труболюб» — це професіонали своєї справи, які завжди відносяться до поставлених завдань відповідально і виконують їх якісно та оперативно.

blank

12 лет

років на ринку

blank

20+

співпрацівників

blank

200 тис.

труб прочищено

blank

800+

клієнтів звернулись
повторно

Наші переваги

 • Оперативний виїзд протягом 10 хвилин

  Оперативний виїзд протягом 10 хвилин

 • Робота 24/7/365

  Робота 24/7/365

 • Професійні співробітники

  Професійні співробітники

 • Оплата після роботи

  Оплата після роботи

 • 100% гарантія якості

  100% гарантія якості

 • Професійне обладнання

  Професійне обладнання

Наші відео

Виконані проекти

Відгуки

Краще про нас розкажуть наші клієнти: 73 відгуки
Аварійна служба водоканалу
Читати всі

Для чого призначена аварійна служба водоканалу?

Звернутися в аварійну службу водоканалу може кожен мешканець міста, якщо він став свідком нестандартної ситуації з водопровідними системами чи каналізаційними мережами. Аварійна водоканалу зобов’язана направити бригаду для ліквідації форс мажору. Причому комунікації, які належать місту, ремонтуються за рахунок платників податків. Якщо ж нестандартна ситуація сталася з приватною системою, то набагато простіше буде викликати приватну компанію, що займається чисткою та ремонтом каналізаційних мереж, наприклад «Труболюб».

Коли краще одразу викликати професійну команду?

Тільки щасливчики в місті Київ не стикалися з такою серйозною проблемою, як засмічення каналізації. Але таке буває рідко. Від подібної неприємності може врятувати лише аварійна служба, яка має працювати цілодобово. Адже така неприємність може статися як пізно увечері, так і вночі.

Аварійна служба каналізації – це спеціальний цілодобовий відділ нашої компанії, обладнаний спецтранспортом, оснащеним необхідним для усунення проблем з каналізацією в найкоротші терміни після оформлення заявки. Необхідно знати, що аварійна каналізація в Києві – це служба, яка працює як без перерв, так і без вихідних. Зателефонувавши туди навіть серед ночі, мають відразу ж відповісти оператор і запитати, що трапилося і за якою адресою має виїжджати бригада. Їх не зупинить ні зливи на вулиці, ні сильний мороз. Ця служба вмить реагує на дзвінки. У них має бути необхідне обладнання у робочому стані.

Необхідно враховувати, що термінова аварійна служба каналізації має переваги.

 • Там працюють досвідчені фахівці, які мають не лише теоретичні, а й практичні знання, уміння та навички.
 • Така служба оснащена усім потрібним обладнанням.
 • При прочистці каналізації дотримуються всіх необхідних правил безпеки.

До переліку послуг таких служб входить як обслуговування систем водовідведення, так і асенізаторські роботи: відкачування септиків, очищення жироуловлювачів тощо. Також у їхнє завдання входить і сервісне обслуговування. Це потрібно робити щороку.Досвід роботи нашої команди понад 10 років

Що ми пропонуємо?

Ціна послуг коливається та залежить в першу чергу від складності робіт. На вартість впливають досвід та кваліфікація спеціалістів сантехніків, вартість матеріалів, віддаленість об’єкта, терміновість та складність роботи.

Служба відеодіагностики та аварійної каналізації надає повний комплекс послуг, таких як усунення засорів, прочищення каналізації, діагностика трубопроводів, відеодіагностика труб у Києві та області.

Оперативне усунення засорів каналізації виконується одним або декількома способами: гідродинамічним, механічним або хімічним. Також, у ряді складних випадків, застосовується телеінспекція, демонтаж та монтаж труб.

В даний час нашими послугами скористалися багато великих мереж кафе, ресторани, торгові комплекси, представники приватних компаній, а також фізичні особи, які проживають на всій території області.

Ми готові працювати з торговими центрами, різними магазинами та ринками. Особливим попитом наші послуги мають з боку ресторанів, кафе, промислових підприємств, невеликих офісів, бізнес-центрів. Також наші ціни на послуги порадують представників інститутів, шкільних навчальних закладів тощо.

Серед приватних замовників переважають власники заміських будинків, котеджів, дач, які через ті чи інші обставини змушені були звернутися до нас за допомогою. Наші спеціалісти кваліфіковано виконують усі види робіт, і ми гарантуємо відмінний результат на довгостроковій основі.

Наша Служба аварійної каналізації має достатній досвід та кваліфікацію для проведення очисних робіт, а наявність необхідної техніки та обладнання дозволяє нам ефективно використовувати Ваш час.

Коли краще викликати державну аварійну водоканалу?

Коли аварійна ситуація стосується міських мереж, або виникла на території, яку безпосередньо обслуговує місто, наприклад, посеред проїжджої частини дороги кожен свідомий мешканець зобов’язаний скористатися аварійним телефоном водоканалу. Це допоможе швидше урегулювати ситуацію і зменшити збитки. Аварійна водоканалу приймає звернення від мешканців у місті Київ за телефоном: (044) 200-73-01 для користувачів мобільними телефонами та 15-81 для стаціонарних телефонів. Дзвінки безкоштовні та приймаються цілодобово. Крім того, всі необхідні контакти вказані на сайті установи.

Залишилися питання?

Ми цілодобово допомагаємо вирішити вам вашу проблему
Корисні статті
Як пробити сильне засмічення в трубі?
Чим і як пробити раковину?
Відповіді на питання, як прочистити каналізаційну трубу?
Чим і як швидше пробити каналізацію?