Оберіть місто:

Робочий час:
24/7
Контактні телефони:

Як прочистити засмічення в трубі

Як прочистити засмічення в трубі

Наші роботи

Технології

14 September 2020

Час на читання:

~ 5 хвилин

Важко знайти дорослу людину, яка хоча б раз в житті не стикалася з утворенням пробок в каналізаційній системі. Проте, не кожен знає, як прочистити засмічення в трубі. Незалежно від того, що стало причиною виникнення пробки, наслідки завжди однакові — сповільнюється нормальний стік води, а в деяких випадках і зовсім можливе підтоплення.

В першу чергу необхідно знати, що вказує на неполадки в роботі каналізації. Вкрай неприємний запах говорить про те, що в каналізаційних трубах накопичилися забруднення і почався процес розмноження бактерій. Друга ознака — булькання, третій — уповільнений стік рідини. Найгірший варіант розвитку події — рідина не стікає, а залишається в раковині.

Самостійно все виправити можна тільки в перших трьох випадках, але якщо вода зовсім перестала стікати в злив, підручні засоби, хімічні препарати не допоможуть усунути засмічення. Тут потрібна професійна допомога, на яку може розраховувати кожен житель Києва і Київської області, який вирішив звернутися в компанію Труболюб.

Перед тим як приступити до роботи, необхідно спробувати визначити в якому місці системи виникла перешкода, і який характер воно носить. Адже від цього залежить вибір ефективного методу для прочищення комунікацій.

Ефективні методи очищення каналізації

Найпростіший спосіб, який використовується на кухні — промивання системи гарячою водою або окропом (не підходить для пластикових труб). Справа в тому, що в кухонній раковині засмічення виникають найчастіше через скупчення на стінках труб жирового нальоту, який ефективно видаляється подібним чином. До інших популярних методів розв’язання проблеми відносяться наступні:

  • Розчин соди і оцту допомагає в усуненні жирових відкладень. Суміш з двох компонентів більш ефективна, ніж використання однієї соди. 200 г карбонату натрію засипають в злив, заливаючи 200 мл оцту. Отвір закривають хвилин на 15, а після промивають мережу великою кількістю гарячої води;
  • Якщо причина поганого зливу — вапняний наліт, можна спробувати його усунути за допомогою лимонної кислоти. Як прочищати засмічення в трубі подібним чином? Все просто — 100 г речовини засипається в злив, заливається 250 г окропу, через 20 хвилин промивають каналізацію гарячою водою. Можна використовувати також чистий сік свіжих лимонів;
  • Суміш соди і солі (по 300 г кожного компонента), розчиненої в гарячій воді непогано справляється з нальотом жиру.

Що ще може допомогти

Ефективними можуть бути і якісні магазинні препарати. Головне правильно їх вибрати і дотримуватися інструкції. Для ванної краще використовувати ті, до складу яких входять луги, що розчиняють волосся, шерсть, мильні пробки. Для кухні підійдуть ті препарати, активним компонентом яких виступає кислота, що роз’їдає жир.

Усунути проблему можна за допомогою підручних інструментів, які є в кожному будинку.  Перший — це вантуз. Це найпростіше пристосування, тим не менш, для того щоб досягти результату, необхідно знати, як прочищати засмічення в трубах з його допомогою. Для початку закривають переливний отвір, потім щільно прикладають чашу до зливу і роблять рух вгору і вниз.

Ще один домашній інструмент — трос. З ним також слід поводитися акуратно. Щоб не пошкодити водопровідні труби. Перед початком роботи бажано зняти сифон, щоб випадково не проткнути його. Трос повільно проштовхують вперед обертальними рухами.  Дійшовши до пробки, необхідно діяти акуратно, без різких рухів.

Дуже часто сміття накопичується в сифоні, перешкоджаючи просочуванню води.  Алгоритм дій в цій ситуації дуже простий — зняти сифон, промити його і поставити на місце. Бажано ще промити систему великою кількістю гарячої води.

Звертаємося за допомогою

Коли вода зовсім не проходить в злив, краще не ризикувати, шукаючи відповідь на запитання, як прочистити засмічення в трубі, а викликати досвідченого сантехніка. Адже швидше за все причина криється в застряглому великому і твердому предметі або загальному стояку який забився. Тут вже не допоможуть підручні інструменти, хімічні препарати і народні засоби — потрібне спеціальне обладнання.

Звернувшись в нашу компанію, ви можете розраховувати на:

  • Оперативну реакцію на виклик;
  • Цілодобовий виїзд на об’єкт;
  • 20-ти річний досвід роботи в сфері очищення каналізаційних систем;
  • Вищий рівень професіоналізму;
  • Акуратність, ввічливість майстрів;
  • Гарантію на всі види послуг, що надаються;
  • Доступну вартість.

Бригада компанії Труболюб, яка приїхала на виклик, швидко визначить характер проблеми і знайде краще рішення, для того щоб усунути її оперативно та ефективно.  Співпрацюючи з нами, клієнти позбавляють себе від зайвого клопоту.

14 September 2020

Час на читання:

~ 5 хвилин

Зв'яжіться з нами

Дізнайтеся про новини та акції першими!

Схожі статті

Корисні статті
Як пробити сильне засмічення в трубі?
Чим і як пробити раковину?
Відповіді на питання, як прочистити каналізаційну трубу?
Чим і як швидше пробити каналізацію?