Робочий час:
24/7
Контактні телефони:

Прочищення каналізації в Одесі та області будь-якої складності

Чистимо каналізаційні труби, швидко, якісно та надійно

ovalVideo

Trubolub аварійна
прочистка каналізації

trubaMainScreen
scroolMainScreen
Назва Ціна Замовити
1 Прочищення каналізаційних труб 50 грн за п.м
2 Прочищення вертикальних труб (стояка) каналізації 300 грн за поверх
3 Прочищення каналізаційного колодязя 300 грн куб.м
4 Нічний виїзд екіпажу 2500 грн
5 Відкачування небезпечних відходів (жирів) з утилізаціюєю 800 грн за куб.м
6 Гідродинамічне прочищення каналізації 50 грн п.м
7 Очищення колодязя від мулу від 300 грн куб.м
8 Відкачування мулу 800 грн куб.м
9 Прочищення внутрішніх жировловлювачів (під мийкою 50-60л) від 500 грн

Послуги в Одесі

 • Київський
 • Малинівський
 • Приморський
 • Суворівський

Про компанію

Команда «Труболюб» — це професіонали своєї справи, які завжди відносяться до поставлених завдань відповідально і виконують їх якісно та оперативно.

12

років на ринку

20+

співпрацівників

200тис

труб прочищено

800+

клієнтів звернулись
повторно

trubolub

Послуги компанії

Прочистити труби

Прочистити труби

Аварійне прочищення

Аварійне прочищення

Викачування ям

Викачування ям

Механічне прочищення каналізації

Механічне прочищення каналізації

Гідродинамічне прочищення каналізації

Гідродинамічне прочищення каналізації

Послуги мулососа

Послуги мулососа

Більше послуг

Виконані проекти

Наші клієнти

Відгуки

Краще про нас розкажуть наші клієнти: 74 відгуки
Прочищення каналізації в Одесі та області будь-якої складності
Читати всі

Поява засмічень сьогодні не рідкість. Причина цього старі зношені труби. За час експлуатації вони сильно забилися, вкрилися кількома десятками шарів жирового, мильного нальоту. Але в прочищення каналізації в Києві потребують не тільки ті будівлі, що належать до старого житлового фонду, а й новобудови. Нерідко причиною забруднення стає неправильна експлуатація.

Пробки з’являються через довге волосся, предметів, що потрапили в систему зливу, залишків продуктів, мила. Тільки професіоналами може бути проведене якісне прочищення труб в Києві. Майстрам протягом півгодини вдається повністю повернути здатність системі пропускати воду. При роботі використовується сучасне обладнання, установки, що дають можливість не тільки виявити місце засмічення, але й оперативно прочистити каналізацію. Причому викликати фахівців можна в будь-який час доби. Якщо маєте потребу в послугах, треба просто зв’язатися з представниками організації за вказаними на сайті телефонами.

Очищення каналізації може бути проведено в будь-якому районі міста незалежно від місця

 

infoAboutImg

2000

Виконали більше 2 тис. Аварійних виїздів; Промили більше 3 000 км трубопроводів господарсько-побутової та зливової каналізації;

 

Залишилися питання?

Ми цілодобово допомагаємо вирішити вам вашу проблему

Якісне прочищення каналізації в Одесі від компанії Trubolub

У кожному житловому, комерційному або виробничому комплексі є каналізаційна система. Вона, як і усе устаткування, потребує догляду і ремонту. Чищення каналізацій в Одесі – це комплекс робіт, які спрямовані на усунення пробок, засмічень і відкладень в трубопроводі. Він відбувається поетапно із застосуванням професійного устаткування, тому краще зверніться до фахівців, щоб уникнути аварійних і інших непередбачених ситуацій.

Звичайно ж, можна спробувати усунути засмічення самостійно за допомогою різних хімічних засобів, вантуза або підручних пристосувань. Але, якщо після виконаних робіт ситуація не міняється, необхідно викликати сантехніків, для яких прочищення каналізації в Одесі – це звичайна справа. Вони впораються із завданнями різної складності за мінімальний проміжок часу. Адже майстри володіють усіма необхідними знаннями і навичками роботи з устаткуванням.

Основні причини засмічення каналізації

Трубопровід може перестати функціонувати, через різні причини. Головна – це неправильна експлуатація трубопроводу. Якщо Ви побачили, що зменшилася прохідність рідини або звідти доноситься неприємний запах, тоді можете бути впевнені, що в нім є засмічення. Їх можна розділити на декілька основних підкатегорій:

 • механічні – коли в каналізацію потрапляє сторонній предмет, він у свою чергу накопичує на собі інше сміття і перетворюється на непрохідну пробку. Найпоширеніша проблема;
 • експлуатаційні – коли в процесі користування в трубопроводі накопичуються різні забруднення, які формуються під час відведення рідини;
 • технологічні – пробка утворюється на місцях стиків і вигинів труб, тому під час монтування системи необхідно враховувати кривизну каналу.

Також не варто забувати, що прочищення каналізації в Одесі необхідно проводити планово і своєчасно. Ця процедура повинна здійснюватися хоч би раз на рік.

Основні методи прочищення каналізації в Одесі

Коли фахівці виїжджають на замовлення, вони відразу оцінюють ситуацію і вибирають відповідні пристрої і способи вирішення проблеми. Чищення каналізації в приватному будинку Одеси або в іншому приміщенні здійснюється декількома різними методами:

 • гідродинамічним;
 • механічним;
 • хімічним.

Гідродинамічне очищення каналізації

Гідродинамічний спосіб прочищення є одним з найефективніших. Він безпечний, екологічно чистий і досить ефективний. Такий метод самий щадний – не ушкоджує трубопровід зсередини.

В даному випадку, засмічення усуваються за допомогою сильного натиску води, яка піддається під тиском від 10 до 200 бар. Для цього використовують:

 • насос;
 • гнучкі шланги;
 • різноманітні насадки, які підбираються залежно від складності ситуації і виду засору.

Таке устаткування пробиває і очищає навіть найважкодоступніші місця. За допомогою цього методу можна легко позбавитися від піску, жиру, будівельних відходів, цементу і іншого сміття, яке потрапляє в каналізацію. Такий спосіб дозволяє прочищати труби різного діаметру(від 50 до 500 міліметрів), зливові каналізації, внутрішні і зовнішні системи.

Механічне очищення каналізації

Механічний метод прочищення здійснюється за допомогою спірального троса, який має довжину від 2 до 90 метрів, він, у свою чергу, розташований на спеціальному барабані або монтується з декількох секцій. Пристрій рухається завдяки електродвигуну.

Залежно від виду засмічення на спіраль кріпиться насадка – конусоподібна або гакообразна. З їх допомогою можна або розбити пробку, або витягнути твердий предмет з основної маси відповідно.

Окрім цих, ще існують і спеціалізовані насадки:

 • зубчастий скребок з двома лезами або пікоподібний бур – усувають особливо щільні пробки;
 • двонаправлений коренеріз – прибирає пророслі корені.

Спіраль діє як свердло і за хвилину робить декілька сотень оборотів, тому нестримно “вривається” в засмічення. Залежно від повороту трубопроводу або інших перешкод майстер міняє кількість оборотів.

Хімічне очищення каналізації

Хімічне прочищення – це найагресивніший метод, який використовується, коли інші безсилі. В даному випадку використовуються різні засоби, які заливаються в каналізацію і просто “роз’їдають” все на своєму шляху. До нього звертаються тільки в крайньому випадку, оскільки можна пошкодити трубопровід.

Ціна чищення каналізації в Одесі

Дати однозначну відповідь на це питання практично неможливо, оскільки ціна чищення каналізації в Одесі буде різною, виходячи з кожної індивідуальної ситуації, і залежить від декількох чинників:

 • складності засмічення;
 • методу усунення;
 • обладнання, яке використовується;
 • кількості майстрів на виїзді;
 • терміновості;
 • часу доби.

Фахівці компанії “Труболюб” проведуть швидке, якісне і надійне чищення трубопроводу. Ми маємо усе необхідне устаткування і досить персоналу, щоб відреагувати на терміновий виклик. Також, цілодобове чищення каналізації в Одесі – це одна з послуг нашої компанії, тому можете звертатися до нас у будь-який момент.

Корисні статті
Як пробити сильне засмічення в трубі?
Чим і як пробити раковину?
Відповіді на питання, як прочистити каналізаційну трубу?
Чим і як швидше пробити каналізацію?