Оберіть місто:

Робочий час:
24/7
Контактні телефони:

Як прочистити засмічення в каналізації з Труболюб

Як прочистити засмічення в каналізації з Труболюб

Новини

27 November 2020

Час на читання:

~ 5 хвилин

Засмічення каналізації — завжди несвоєчасна аварія. Виникає він через утворення в трубопровідній системі, як правило, через людський чинник і технічні поломки. Якщо ви виявили, що злив води відбувається повільно і відчувається неприємний запах, швидше за все, це перші ознаки забилася каналізації.

Каналізація засмічується з таких причин:

  • утворення жиру на внутрішніх поверхнях труб. Накопичуються жири з пральних, посудомийних машин, з відходів їжі;
  • утворення грудок волосся і шерсті домашніх тварин;
  • попадання сторонніх предметів всередину і пошкодження труб через їх проходження;
  • неправильний монтаж каналізаційної системи;
  • термін придатності трубопровідної системи підійшов до кінця.

Щоб знати, як прочистити засмічення в каналізації, потрібно розуміти місце, в якому утворилося засмічення і метод, який можна використовувати. Це допоможе швидко і ефективно вибрати засіб для усунення проблеми.

Як визначити місце засмічення в каналізаційній системі

Якщо забилася раковина, в першу чергу, потрібно перевірити сифон під мийкою. У нього є чаша, яка накопичує в собі сміття і дрібні залишки сміття. Акуратно розкрутіть сифон, підставивши під нього ємність для відходів. Часто причиною засмічення є саме накопичення в цій частині.

Після усунення сміття з відстійника, його слід ретельно промити гарячою водою.  Якщо після цих процедур вода почала сходити добре, вважайте, причина застою усунуто.  Цей же метод використовуйте, при забитій ванні.

При попаданні сторонніх предметів в унітаз, фахівці Труболюб рекомендують, при домашніх умовах очищення, зняти широку гофру, що ззаду унітазу і з’єднує його зі стояком. Предмет потрібно буде витягти самостійно, попередньо, підставивши таз для відходів.

Методи усунення засмічення в домашніх умовах

Першими, розглянемо методи, які не вимагають фізичного впливу на труби. Ці засоби популярні в народі і по багатьом відгуками, допомагають усувати засмічення. Можливо, вони будуть актуальні саме в вашому випадку.

  • Промивання труб гарячою водою.
  • Очищення содою і оцтом.
  • Використання хімічних засобів.

Очищення гарячою водою найчастіше використовується на кухонних мийках, так як вода розщеплює жири. Влийте три літри окропу і зачекайте кілька хвилин. Такий метод ефективний при невеликих утвореннях.

Як прочистити засмічення в каналізації содою і оцтом? Для цього необхідно з’єднати два засоби в отворі, після чого, його слід герметично закрити, щоб не проникали різкі запахи від з’єднання в будинок. Після завершення, промийте прохід гарячою водою.

Хімічні речовини, на сьогоднішній день, користуються великою популярністю. Кожен з них розрахований на тип засмічення і матеріал, з якого складається каналізаційна система.  Зверніться в спеціалізований магазин і вам підкажуть, який препарат ефективний у вашому випадку.

Методи прочищення при більш складних засміченнях

Один з найпопулярніших методів, як прочищати засмічення в каналізації — використання вантуза. Він є практично в кожному будинку. Ефективний, якщо пробка знаходиться недалеко від зливу.

Якщо ж засмічення утворилося в каналізаційній системі глибше. Рекомендується використовувати сантехнічний трос. Він пробиває сміття по стояку, а також, витягує і розщеплює відкладення. При його використанні потрібно володіти деякими навичками, щоб не пошкодити систему.

Відкрутіть нижню частину сифона і проштовхніть трос всередину. Прокручуйте його за годинниковою стрілкою, але без різких рухів. Заручіться допомогою ще однієї людини, яка буде допомагати вам тримати його або прокручувати.

Ефективні види очищення каналізації

Крім народних, є професійними методи, які найбільш і довгострокові:

  • механічний;
  • гідродинамічний.

Перший відбувається з використання електромеханічного троса зі знімною насадкою, яка підбирається під діаметр труби. Цей апарат очищає внутрішні поверхні каналізації і розбиває відкладення на її стінках. Фахівці Труболюб використовують цей спосіб, як один з найефективніших.

Гідродинамічний метод має на увазі під собою очищення високим напором води.  Всередину труб просовується шланг зі спеціальною насадкою, через яку відбувається подача води. Високий тиск допомагає проштовхнути сміття по стояку, не зашкодивши при цьому системі. Як прочищати засмічення в каналізації в вашому випадку, визначає досвідчений майстер.

У нашій компанії ви можете замовити послугу очищення каналізації та будь-яку супутню.  Ми виїжджаємо на точку протягом 10ти хвилин, після оформлення заявки і даємо гарантію на всі види послуг. Звертайтеся до нас, щоб уже найближчим часом забути про такі неприємності!

27 November 2020

Час на читання:

~ 5 хвилин

Зв'яжіться з нами

Дізнайтеся про новини та акції першими!

Схожі статті

Корисні статті
Як пробити сильне засмічення в трубі?
Чим і як пробити раковину?
Відповіді на питання, як прочистити каналізаційну трубу?
Чим і як швидше пробити каналізацію?