Оберіть місто:

Робочий час:
24/7
Контактні телефони:

Як видалити засмічення в трубі з Труболюб

Як видалити засмічення в трубі з Труболюб

Новини

7 December 2020

Час на читання:

~ 11 хвилин

Засмічення в трубах створює клопоти і не всі знають, як з ними справлятися. Перше, що виникає — це паніка. Давайте розберемо методи і причини утворень в трубах і вирішимо, який із запропонованих способів, вам найбільш підходить.

Перед тим, як розібратися, як усунути засмічення в трубі, потрібно визначити, що спровокувало проблему. Причиною можуть бути:

 • накопичення жирів на стінках проходу води;
 • згустки волосся, вовни;
 • потрапляння сторонніх предметів;
 • непридатність сантехніки за терміном служби ;
 • зовнішні і внутрішні поломки через проходження сторонніх предметів.Не всі причини є критичними. У багатьох випадках, каналізаційний стік можливо прочищати, використовуючи домашні пристосування. Але перед цим, потрібно правильно визначити місце засмічення.
  blank

Визначаємо метод очищення труб

Визначивши локацію сміттєвої пробки, можливо правильно підібрати засіб і зрозуміти, як усувати засмічення в трубі. Виконайте кілька кроків для виявлення місць. Увімкніть воду в будь-якому місці і спостерігайте, як вона йде:

 • Помалу. Найімовірніше, пробка знаходиться ближче, ніж на метр від зливу. В такому випадку допоможе трос;
 • Частково, але постійно залишається на одному рівні. Засмічення утворилося в районі сифона. Використовуйте спосіб хімічної очистки.
 • Не йде зовсім. Швидше за все відкладення накопичилися в сифоні. Спробуйте очистити його.
  Слід пам’ятати, що каналізація і сантехнічне обладнання, мають свої вимоги по догляду і експлуатації. Тому, якщо наважуєтеся виконати роботу самостійно, дотримуйтесь умови та інструкції, зазначені на використовуваних препаратах. У більш складних ситуаціях, де потрібна допомога професіоналів, звертайтеся в компанію Труболюб.
  blank

Прочищення труб своїми силами

Якщо проблема утворилася через накопичення жиру, її можна вирішити з допомогою гарячої води. Потрібно залити в злив окріп протягом 20-ти хвилин. Якщо ваша каналізаційна система з пластика, температура води не повинна перевищувати 70 градусів за Цельсієм.

Також, при відкладеннях залишків жиру, ефективна сода. У вічко зливу насипте 200 грам соди, після цього, влийте 200 мл оцту. Діру необхідно герметично закрити. Синергія двох речовин зруйнує наліт на внутрішніх поверхнях труб, тим самим, очистить прохід.

Багато хто застосовують каустичну соду — це більш їдкий і агресивний препарат, з ним потрібно бути дуже обережним. Потрібно розмішати соду з водою в співвідношенні 2-3 кг на 12 літрів, ретельно перемішати і підігріти до 70 ° С. Далі — залийте половину на 2 години, після цього — другу частину, також, на 2 години. На завершення — промийте труби гарячою водою.

Ще одним поширеним методом, як усунути засмічення в трубі, є з’єднання: сода + хлор + оцет. Необхідно засипати в отвір 50 грамів соди, через півгодини залити по 150 мл оцту і хлору, закривши герметично місце зливу. Це допоможе уникнути отруйних запахів. Через 30 хвилин, розкривши отвір, відкрийте гарячу воду, нехай стікає протягом 40 хвилин.
blank

Механічні способи очищення труби

Якщо не вийшло прочистити трубу цими методами, компанія Труболюб рекомендує використовувати механічний засіб. Це більш ефективний метод, але щоб правильно ним скористатися, потрібно знати будову комунікацій і техніку прочищення. Розглянемо найпопулярніші.

Для пробивання зливу раковини або унітазу підійде вантуз. Він створює потужний тиск всередині труби, що розбиває засмічення, або проштовхує його глибше. Не забираючи чашу від отвору, штовхайте вантуз вперед-назад, після чого оцініть результат. Якщо вода сходить повільно, варто повторити процедуру.

Як усувати засмічення в трубі за допомогою троса? Він дозволяє витягнути сміття назовні, або розбити пробку і проштовхнути по зливу. Перед початком роботи, необхідно зняти сифон і просувати трос через отвір. Прокручуйте його, але без різких рухів.
blank

Ефективне очищення засмічень

У своїй роботі ми використовуємо два якісних методи, для прочищення труб:

 • механічний;
 • гідродинамічний.
  Виїхавши на точку і визначивши, який вид послуги найбільш підходить в даній ситуації, сантехнік приступає до роботи. Особливість типу засмічення, будови трубопроводу, впливають на спосіб прочищення.

Механічний відбувається за допомогою електромеханічного троса, зі знімною голівкою індивідуального діаметра. Обертаючись всередині труби, вона розбиває і проштовхує сміття. Залишки змиваються водою.

Гідродинамічний — вплив високого напору води на пробку. Шланг з насадкою опускається в трубу і таким чином туди потрапляє вода. Цей метод не несе шкоди трубам, якщо виконується професіоналами.

Звертайтеся до нас за будь-якої аварійної ситуації, а також, з метою профілактики. Надаємо допомогу в стислі терміни і даємо гарантії на всі види послуг.

7 December 2020

Час на читання:

~ 11 хвилин

Зв'яжіться з нами

Дізнайтеся про новини та акції першими!

Схожі статті

Корисні статті
Як пробити сильне засмічення в трубі?
Чим і як пробити раковину?
Відповіді на питання, як прочистити каналізаційну трубу?
Чим і як швидше пробити каналізацію?