Оберіть місто:

Робочий час:
24/7
Контактні телефони:

Як легко і просто пробити каналізацію

Як легко і просто пробити каналізацію

Новини

22 November 2021

Час на читання:

~ 11 минут

Як легко і просто пробити каналізацію

Водостік у квартирі або у приватному будинку може засмітитися. Іноді це трапляється у невідповідний момент. Щоб швидко усунути проблему, що утворилася, потрібно мати знання про те, як прочищати каналізацію.

Які існують різновиди засмічень у дренажній системі

Ось основні види забивання, які можуть статися:

  • жирові відкладення – його велика кількість прилипає до трубопроводу, а наліт вже на собі збирає дрібне сміття: волосся, шерсть та ін, утворюючи грудки;
  • великі об’єкти – предмети гігієни, туалетний папір, будівельне сміття, які через свої розміри застрягли і не можуть пройти далі, перегороджуючи шлях;
  • непрохідність сифона – це пристрій є якимось фільтром, який не допускає попадання неприємного аромату в житло, в ньому можуть накопичуватися дрібні частинки та залишки їжі;
  • неправильна конструкція – водостік був встановлений ​​без дотримання належних вимог;
  • старіння – експлуатуються без заміни протягом тривалого часу.

Засмічення може бути як внутрішнього, так і зовнішнього водовідведення. Невеликий затор можна усунути самостійно, а із закладенням складніше справляються фахівці сантехнічних служб, які володіють потужними агрегатами та знанням сучасних методик.

Прості народні прийоми очищення водовідведення

Кип’ячена вода бореться із жировими утвореннями. При цьому способі врахувати, що заливати таку температуру рідину можна за умови, що це металеві труби, коли вони пластикові, необхідно відкрити «гарячий» водопровідний кран і на півгодини залишити його так, після закрити.

Добре проводити чистку, використовуючи разом соду та оцет. Реакція нейтралізація усуває наліт, нарости, роз’їдає залишки їжі. Також можна додати до цих засобів сіль.

Найпростішим методом усунути пробку – це застосування вантуза. Цей пристрій створює вакуум, здатний розворушити застарілі щільні згустки.

Як застосовувати механічні та хімічні засоби

Щоб видалити засмічення використовують сантехнічний трос. Його вводять у колектор та коли він натрапить на перешкоду, кілька разів провернути. Засмічення або зможе просунутися або вийде назовні.

Існують різні хімічні препарати, які в основі своїй мають сильно діючі кислоти або луги. Їх засипати в отвір, почекати, поки вони не відбудеться роз’їдання ними засмічення, потім промити. Працювати з ними в рукавичках для захисту рук від опіків, а також при використанні відкрити кватирку, щоб пари не впливали на органи дихання. Відкриті препарати усунути так, щоб до них не було вільного доступу дітей. Важливо ще не змішувати кислотні та лужні засоби, тому що в цьому випадку перебіг реакції може бути непередбачуваним.

Як усунути та запобігти неприємному запаху

Поява характерного каналізаційного аромату є ознакою, що є непрохідність. Так як у кухонній раковині залишки їжі осідають у сифоні, вони починають гнити. Щоб зменшити їх проникнення потрібно класти грати для зливу в раковині, перед миттям посуду їжу, яка залишилася викидати у відро для сміття.

Добре видаляється запах, коли застосовуються вуглекислий натрій і оцтова кислота. Якщо немає бікарбонату натрію, то замість неї можна взяти аспірин та ін.

Яке обладнання та методи застосовують професіонали

Для якісного механічного прочищення існують спеціальні потужні прилади, здатні в лічені миті подрібнити затверділі ділянки сміття в порошок, що легко змивається. Найбільш затребуваною методикою є гідродинамічна прочистка. Її стали брати на озброєння нещодавно.

У трубу простягають гнучкий шланг із наконечником. Вид насадки залежить від характеру засмічення. Подається потік під великим тиском, під дією шланг реактивної тяги просувається по системі. Завдяки цьому способу видаляються всі види відкладень водостоку. Його пропускну здатність відновлюється до початкових параметрів.

Для очищення внутрішнього стоку одягаються наконечники діаметром від 30 мм до 350. Водоструйні агрегати для цих цілей створюються компактними, щоб легко їх доставити в будь-яке місце. Для зовнішнього дренажу застосовують каналопромивну техніку, що має автономне джерело живлення.

Домашні методики дієві, коли засмічення невелике. Але коли воно має складніший характер, то такі способи не дуже допоможуть, а якщо і був результат, то, як правило, він не довгий, тому що усунення відбулося лише локально, тобто пробка з одного місця перемістилася на інше. За допомогою сантехнічних служб проводитиметься глобальне очищення. При цьому досягається максимальний ефект, що дозволяє забути про засмічення на тривалий час.

22 November 2021

Час на читання:

~ 11 минут

Зв'яжіться з нами

Дізнайтеся про новини та акції першими!

Схожі статті

Корисні статті
Як пробити сильне засмічення в трубі?
Чим і як пробити раковину?
Відповіді на питання, як прочистити каналізаційну трубу?
Чим і як швидше пробити каналізацію?