click fraud detection

Оберіть місто:

Робочий час:
24/7
Контактні телефони:

Прочистка каналізації в Києві будь-якої складності

Чистимо каналізаційні труби, швидко, якісно та надійно

ovalVideo

Trubolub аварійна
прочистка каналізації

{:ru}Прочистка канализации в Киеве любой сложности{:}{:uk}Прочистка канализації в Києві будь-якої складності{:}
scroolMainScreen
Назва Ціна Замовити
1 Прочищення каналізаційних труб 50 грн за п.м
2 Прочищення вертикальних труб (стояка) каналізації 300 грн за поверх
3 Прочищення каналізаційного колодязя 250 грн куб.м
4 Нічний виїзд екіпажу 2500 грн
5 Відкачування небезпечних відходів (жирів) з утилізаціюєю 800 грн за куб. м
6 Регламентне обслуговування каналізаційних мереж за договором Ціна договірна
7 Гідродинамічне прочищення каналізації (профілактичне) 40 грн п.м.
8 Очищення колодязя від мулу від 300 грн куб.м
9 Комплексне і сервісне обслуговування абонентів водоканалу (чистка до 50 п.м) 2000 грн
10 Аналіз стічних вод після прочищення на 30 інгредієнтів 1500 грн
11 Аналіз стічних вод після прочищення на 10-12 інгредієнтів 900 грн
12 Прочищення внутрішнього жировловлювача (під мийкою 50-60л) від 500 грн

Про компанію

Команда «Труболюб» — це професіонали своєї справи, які завжди відносяться до поставлених завдань відповідально і виконують їх якісно та оперативно.

12

років на ринку

20+

співпрацівників

200тис

труб прочищено

800+

клієнтів звернулись
повторно

trubolub

Послуги компанії

Чищення твердопаливних котлів

Чищення твердопаливних котлів

Чистка чавунних батарей

Чистка чавунних батарей

Чищення газової колонки

Чищення газової колонки

Чищення газового котла

Чищення газового котла

Чищення батарей

Чищення батарей

Промивання системи опалення в багатоквартирному будинку

Промивання системи опалення в багатоквартирному будинку

Промивання промислового теплообмінника

Промивання промислового теплообмінника

Чищення бойлера

Чищення бойлера

Послуги мулососу

Послуги мулососу

Прочистити засмічення у ванній

Прочистити засмічення у ванній

Очищення каналізації в приватному будинку

Очищення каналізації в приватному будинку

Чищення жировловлювача

Чищення жировловлювача

Прочищення труб в квартирі

Прочищення труб в квартирі

Механічне прочищення каналізації

Механічне прочищення каналізації

Прочищення засмічень каналізації

Прочищення засмічень каналізації

Прочистити трубу в ванній

Прочистити трубу в ванній

Більше послуг

Замовити послуги по Україні

Прочистка каналізації

Виконані проекти

Наші клієнти

Відгуки

Краще про нас розкажуть наші клієнти: 54 відгуки
Прочистка каналізації в Києві будь-якої складності
Читати всі

Поява засмічень сьогодні не рідкість. Причина цього старі зношені труби. За час експлуатації вони сильно забилися, вкрилися кількома десятками шарів жирового, мильного нальоту. Але в прочищення каналізації в Києві потребують не тільки ті будівлі, що належать до старого житлового фонду, а й новобудови. Нерідко причиною забруднення стає неправильна експлуатація.

Пробки з’являються через довге волосся, предметів, що потрапили в систему зливу, залишків продуктів, мила. Тільки професіоналами може бути проведене якісне прочищення труб в Києві. Майстрам протягом півгодини вдається повністю повернути здатність системі пропускати воду. При роботі використовується сучасне обладнання, установки, що дають можливість не тільки виявити місце засмічення, але й оперативно прочистити каналізацію. Причому викликати фахівців можна в будь-який час доби. Якщо маєте потребу в послугах, треба просто зв’язатися з представниками організації за вказаними на сайті телефонами.

Очищення каналізації може бути проведено в будь-якому районі міста незалежно від місця

 

infoAboutImg

2000

Виконали більше 2 тис. Аварійних виїздів; Промили більше 3 000 км трубопроводів господарсько-побутової та зливової каналізації;

 

Залишилися питання?

Ми цілодобово допомагаємо вирішити вам вашу проблему

Ким проводиться прочищення каналізаційних труб

Прочищення каналізації в Києві періодично потрібне всім жителям столиці незалежно від місця їх проживання. Екстрене очищення, за графіком іноді потрібно промисловим муніципальним об’єктам. Ознаками того, що трубопровід потребує промивання, вважають:·

  • появу неприємного запаху·
  • повільний відхід рідини назад в систему. Коли вода зовсім не зливається, ситуація стає критичною. Якщо Ваше місце проживання місто Київ — звертайтеся до нас. Майстри швидко впораються з будь-якими  сміттєвими пробками.

Яким чином можлива професійна чистка каналізації в Києві

Поява засмічень сьогодні не рідкість. Причина цього старі зношені труби. За час експлуатації вони сильно забилися, вкрилися кількома десятками шарів жирового, мильного нальоту. Але прочищення каналізації в Києві потребують не тільки ті будівлі, що належать до старого житлового фонду, а й новобудови. Нерідко причиною забруднення стає неправильна експлуатація.  Пробки з’являються через довге волосся, предмети, що потрапили в систему, залишки продуктів, мила. Тільки професіоналами може бути проведене якісне прочищення труб у Києві або викачка (випомповування) вигрібних ям. Майстри протягом півгодини можуть повністю повернути здатність системі пропускати воду. При роботі використовується новітнє обладнання, устаткування, що дають можливість не тільки виявити місце засмічення, але й оперативно прочистити каналізацію. Причому викликати фахівців можна в будь-який час доби. Якщо є необхідність в послугах, потрібно просто зв’язатися з представниками організації за вказаними на сайті телефонами. Очищення каналізації може бути проведене в будь-якому районі міста незалежно від місця проживання замовника. Майстри зможуть розібратися з будь-якими трубами, починаючи з житлових, громадських будівель, закінчуючи ресторанами, готелями, салонами краси. Якщо ви маєте приватну власність у столиці, вам ніяк не обійтись без професійної чистки каналізації в Києві.
Зв’язуючись з диспетчером, не забудьте розповісти йому в деталях про проблему. Від цього залежить вартість послуги чистки каналізації. Представник після опису ситуації зможе відповісти, скільки приблизно у Вашій ситуації обійдеться прочищення каналізаційних труб.

Яка ціна прочищення каналізації

Більшість, зателефонувавши вперше, відразу цікавляться: яка ціна чистки каналізації. Вона залежить від багатьох чинників. При її формуванні враховується протяжність трубопроводу, характер сміттєвої пробки, модифікація системи. Також береться до уваги наскільки складно усувати проблему.Чистка каналізаційних труб в Києві за вашою адресою може проводитися різним обладнанням, устаткуваннями. Очищення каналізаційних труб здійснюється виключно інструментами, що є у майстра. Від вас нічого взагалі не буде потрібно. Єдине, що необхідно — трохи вільного простору, щоб було де розкласти потрібне для роботи обладнання.  Завдяки використанню сучасних надточних інструментів можлива не тільки швидка, але й якісна прочистка каналізації. Ефективно чистяться трубопроводи, що мають повороти під прямим кутом.Прочистка труб в квартирі може бути проведена від різного роду забруднень. Якщо не знаєте причину засмічення, майстри самі проведуть діагностику. Причому ціна прочищення каналізації не збільшиться від додаткової послуги. Гарантується не тільки повернення пропускної здатності, але й повна безпека. Після промивання труби залишаться цілими, неушкодженими. Замовляйте послуги з прочистки каналізації тут — все буде зроблено швидко, якісно, вчасно.

Корисні статті
Як пробити сильне засмічення в трубі?
Чим і як пробити раковину?
Відповіді на питання, як прочистити каналізаційну трубу?
Чим і як швидше пробити каналізацію?