Оберіть місто:

Робочий час:
24/7
Контактні телефони:

Як викликати аварійну службу водоканалу

Як викликати аварійну службу водоканалу

Новини

30 October 2023

Час на читання:

~ 6 хвилин

Аварійні ситуації в системі водопостачання та каналізації можуть спричинити серйозні незручності та загрози як для ваших сусідів, так і для вашого житла. Виклик аварійної служби водоканалу – ключовий крок для запобігання масштабним проблемам. При своєчасному зверненні до цих фахівців можна запобігти серйозним негативним наслідкам, таким як затоплення та пошкодження майна. Крім того, ремонт пошкоджених систем набагато легше та швидше проводити після професійного втручання.

У цій статті ми докладно розглянемо, як викликати аварійну службу водоканалу, які проблеми вони можуть вирішити та які технології використовують у своїй роботі.

Зміст:

 1. Які проблеми з каналізацією можуть усунути фахівці
 2. Як працює аварійна служба водоканалу
 3. Методи та технології роботи
 4. Процедура виклику аварійної служби водоканалу
 5. Куди й кому можна викликати професійну допомогу

Які проблеми з каналізацією можуть усунути фахівці

Коли виникають такі проблеми з каналізацією, важливо швидко зреагувати й не намагатися впоратися самостійно, а звертатися до фахівців, які розбираються в цьому. У більшості випадків, якщо все серйозно, то своїми діями можна тільки все посилити, до того ж втратити дорогоцінний час. Існує маса професійних служб, як, наприклад, Trubolub, які займаються розв’язанням таких питань швидко та якісно.

Аварійна служба водоканалу ефективно впорається з такими проблемами:

 • Засмічення системи. Головний симптом – це припинення потоку води, що несе за собою незручності та ризики для загострення ситуації. Також це антисанітарія, неприємний запах зі зливу чи унітазу, підйом рівня рідини, інколи ж вона переливається через край.
 • Пошкодження, тріщини. Якщо каналізаційна система деформується або пошкоджується, то це може призвести не тільки до протікання води, але й до труднощів з експлуатацією.
 • Прорив труб. Це вже буквально критична ситуація, коли потрібно реагувати якнайшвидше. Ця проблема загрожує затопленням, пошкодженням та значними збитками як вашому майну, так і людям, які живуть по сусідству.

Використовувати пошкоджену систему каналізації може бути не тільки незручно, а й ризиковано, тому потрібно своєчасно викликати фахівців.

blank

Як працює аварійна служба водоканалу

Зайнятися вашою ситуацією може державне підприємство або приватні компанії. Але якщо перші можуть зволікати з реакцією, та якість їх роботи залишає бажати кращого, то з фірмами таких проблем немає.

Приватна аварійна служба водоканалу використовує у своїй роботі найновіше обладнання та всю спеціалізовану техніку. Причому працівники вміють нею правильно користуватися, тому що всі обов’язково проходять навчання. З цією проблемою може зіткнутися будь-хто, навіть найохайніший господар, а тому сподіватися тільки на власні сили – не завжди вірний варіант. Якщо ж ви звернетеся до фахівців, то вони швидко відреагують та негайно вживатимуть заходів щодо усунення аварії.

Приватні компанії зазвичай пропонують ряд переваг, через що їх часто вибирають користувачі каналізаційних систем:

 1. Швидка реакція на дзвінки. Якщо зателефонувати до служби, то вже зовсім скоро бригада прибуде на вашу адресу, щоб усунути неполадки.
 2. Чистота після виконання робіт. Майстри не залишать бруду та сміття, акуратно все зроблять, а ваші сантехнічні прилади та кімната будуть в чистому вигляді.
 3. Підтримка цілодобово. Вони готові прийти до вас на допомогу у будь-який час дня чи ночі.
 4. Відмінна якість результату. Аварійні служби працюють за всіма стандартами та правилами, виконують якісно всі види робіт.
 5. Надійність. На приватних фахівців справді можна покластися, адже вони відповідально ставляться до своїх завдань та виїдуть на об’єкт терміново, якщо це потрібно.
 6. Універсальність. Послуги надаються не лише для приватних будинків та квартир, а й для офісних приміщень, підприємств та громадських установ.
 7. Фахівці із кваліфікацією. Всі співробітники приватних компаній вміють правильно поводитися з технікою, мають необхідний досвід роботи та освіту, а також дотримуються норм безпеки, що важливо.
 8. Новітнє обладнання. Приватні компанії використовують тільки передове та якісне обладнання для ефективного виконання своєї роботи.
 9. Довіра клієнтів. Кожна приватна фірма має свій сайт, де можна ознайомитися з відгуками користувачів та переконатися в якості наданих нею послуг.

Вартість роботи приватних компаній зазвичай виявляється досить доступною, що руйнує міф про захмарні ціни аварійних служб. Наприклад, аварійна служба водоканалу “Труболюб” пропонує різноманітні послуги за доступними цінами у місті Київ. Не варто економити на розв’язанні проблем з водопостачанням та каналізацією, оскільки своєчасне втручання фахівців може запобігти більш серйозним та дорогим проблемам у майбутньому.

blank

Методи та технології роботи

Далі буде зрозуміла більше різниця між професійним втручанням та самостійними діями. Аварійна служба водоканалу діє зовсім інакше, завжди використовується спеціальне обладнання, яке є дорогим та габаритним.

У разі виникнення аварійних ситуацій працівники приватних служб зазвичай застосовують кілька основних технологій:

 • Відеодіагностика внутрішніх поверхонь труб. Потрібна вона для того, щоб точно визначити тип засмічення й де він знаходиться в системі. Ці знання дозволяють ще ефективніше очищати каналізацію, а також перевірити її стан після проведеного чищення. Відеодіагностикою починається та закінчується робота фахівців, за її допомогою вони можуть переконатися, що трубопровід приведений у нормальний стан та готовий до подальшої експлуатації.
 • Гідродинамічний спосіб чищення. Застосовується у разі потреби повного очищення труб від серйозних та складних засмічень. Цей метод включає подачу води під високим тиском в трубу та з використанням спеціальних насадок. Струмінь відмінно змиває бруд, жир, й навіть застарілі відкладення, але використання цього методу не підходить, коли на вулиці мороз, оскільки залишки води можуть замерзати й залишатися на поверхні труб.
 • Електромеханічний спосіб чищення. Для цього способу майстри застосовують сучасний пристрій, який називається ROTHENBERGER R600. З його допомогою можна дістати навіть складні засмічення у трубах із широким діаметром та довжиною до 50 метрів. Цей метод підходить для ефективного чищення стояків у багатоквартирних будинках, а також старих систем, які давно не змінювалися.

Вибір методики відбувається після ретельного аналізу саме вашої ситуації, а також проведення відеодіагностики для виявлення місця розташування пробки та її типу. У будь-якому випадку, професіонали знають, що робити та підбирають оптимальний варіант.

blank

Процедура виклику аварійної служби водоканалу

У разі аварійної ситуації постраждала людина має вибір: звертатися до державної служби або до приватної. Для виклику державної потрібно мати контакти, які буває важко знайти у стресовій ситуації, та й не завжди вони можуть швидко зреагувати. У цьому випадку заздалегідь знайдіть номер телефону підприємства, яке відповідальне за водопостачання у вашому районі – зазвичай його видно у виписках платежів за комунальні послуги. Але головні їхні мінуси полягають у тому, що вони не працюють у нічний час доби, а ще немає жодної гарантії якісного розв’язання вашої проблеми.

Приватні фірми позбавлені цих недоліків та можна отримати необхідну допомогу значно швидше. Цілодобова підтримка дозволяє викликати бригаду до себе на об’єкт у будь-який зручний час. Контакти можна легко знайти, адже вони будуть вказані на сайті обраної компанії.

Як викликати аварійну службу водоканалу:

 1. Визначення джерела аварії. Для початку потрібно зрозуміти, чи пов’язана проблема з водопроводом або каналізацією, щоб точно описати її диспетчеру. Якщо аварія з водопроводом, то вода буде безконтрольно текти або взагалі пропаде, а якщо постраждала каналізація – рідина не змиватиметься, утвориться застій або підняття її рівня, що може призвести до затоплення.
 2. Вибір служби. Для найбільш ефективного усунення вашої проблеми потрібно вибрати компанію, до якої звертатиметеся. Важливо враховувати спектр її послуг та місце розташування, щоб фахівці точно надали обслуговування у вашому місті. Виберіть також: це буде приватна фірма або державна.
 3. Пошук контактів. Пошукайте контакти у платіжках за воду чи на сайті приватної компанії. Найчастіше там можуть бути вказані номери кількох операторів для вашої зручності, виберіть той, що більше підходить.
 4. Виклик аварійної служби водоканалу. Зателефонуйте до служби й поясніть, що сталося, згадуючи джерело аварії. Назвіть свою точну адресу та номер мобільного телефону, щоб з вами можна було зв’язатись для уточнення деталей.
 5. Дотримання інструкцій та очікування. Підкоряйтесь інструкціям, наданим диспетчером, та дійте відповідно до їх вказівок до прибуття бригади. Важливо при цьому зберігати спокій та тверезий розум, не панікувати.
  blank

Куди й кому можна викликати професійну допомогу

Фахівці аварійної служби водоканалу можуть бути викликані для надання допомоги у різних місцях, включаючи промислові підприємства, приватні будинки, квартири та торгові центри. Вони здатні працювати з трубами з різних матеріалів, довжини та діаметрів, усувати засмічення та неполадки різної складності.

Для запобігання аварійним ситуаціям у системах водопостачання та каналізації на комерційних об’єктах рекомендується укласти договір з приватною компанією, яка проводитиме регулярні перевірки та забезпечуватиме високоякісне обслуговування на постійній основі. Тоді й переживати про несправності каналізаційної системи доведеться значно менше.

Компанія «Труболюб» надає якісні послуги у разі аварій у системах водопостачання та каналізації у місті Київ. Фахівці цієї компанії оперативно реагують на аварійні ситуації, мають професійне обладнання та гарантують високу якість робіт.

30 October 2023

Час на читання:

~ 6 хвилин

Зв'яжіться з нами

Дізнайтеся про новини та акції першими!

Схожі статті

Корисні статті
Як пробити сильне засмічення в трубі?
Чим і як пробити раковину?
Відповіді на питання, як прочистити каналізаційну трубу?
Чим і як швидше пробити каналізацію?